شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون عمرانی شهردار تبریز تشریح کرد:

آخرین وضعیت پارک بزرگ تبریز/ پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه پل همسان کابلی

آخرین وضعیت پارک بزرگ تبریز/ پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه پل همسان کابلی معاون عمرانی شهردار تبریز از افتتاح استخر پارک بزرگ در سال آینده خبر داد و گفت: هدف ما در پروژه مترو بزرگ تبریز، حفظ هویت این پارک است و حتی یک متر زمین زراعی هم به کاربری دیگری تبدیل نمی شود.
يکشنبه 22 دي 1398

گزارش عمرانی شهردار تبریز در صحن علنی شورا؛

​​​​​​​افزایش ۳۰درصدی عملیات عمرانی نسبت به سال گذشته/ پیش‌برد مترو، مهم‌ترین پروژه عمرانی سال ۹۸ بود

​​​​​​​افزایش ۳۰درصدی عملیات عمرانی نسبت به سال گذشته/ پیش‌برد مترو، مهم‌ترین پروژه عمرانی سال ۹۸ بود شهردار تبریز از افزایش ۳۰درصدی عملیات عمرانی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
دوشنبه 16 دي 1398

جلسه مطالعات پارک آرپا درسی برگزار شد

جلسه مطالعات پارک آرپا درسی برگزار شد با حضور جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه 5 تبریز و مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز جلسه مطالعات پارک آرپادرسی برگزار شد.
چهارشنبه 27 آذر 1398

بازدید جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز به همران مدیران این حوزه از پروژه پل همسان کابلی

بازدید جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز به همران مدیران این حوزه از پروژه پل همسان کابلی جانشین معاون فنی و عمرانی و مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به همراه نمایندگان مجری پروژه از پروژه  پل همسان کابلی نمودند.
چهارشنبه 27 آذر 1398

جلسه کمیته آب معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با محوریت آبدار نمودن مهرانه رود برگزار شد

جلسه کمیته آب معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با محوریت آبدار نمودن مهرانه رود برگزار شد جلسه کمیته آب معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با حضور جانشین معاون فنی و عمرانی و مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، رئیس مرکز پژوهش ها ی شهرداری تبریز، رئیس امور آب تبریز، معاونین عمرانی مناطق 5 و 6 ،مسئول صنعت آب معاونت فنی و عمرانی و مهندسین مشاور طرح  با محوریت آبدار نمودن مهرانه رود برگزار شد.
چهارشنبه 27 آذر 1398

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه شورای معاونین مطرح کرد:

ایجاد پارک های محله ای بمنظور ارتقای رفاه و آسایش شهروندان

ایجاد پارک های محله ای بمنظور ارتقای رفاه و آسایش شهروندان معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز در جلسه شورای معاونین که با حضور مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و معاونین عمرانی مناطق دهگانه شهرداری به همراه مسئولین دفتر فنی و ناظرین مناطق برگزار شد به ایجاد پارک های محله ای در راستای سیاست های بودجه  تاکید نمود و گفت: پارک های محله ای به عنوان محل تنفس شهر به ویژه در بافت های پر جمعیت، محل بازی و ورزش برای کودکان و نوجوانان و محل تفریح برای اقشار مختلف دارای اهمیت فوق العاده است.
پنجشنبه 21 آذر 1398

درجلسه مشترک کمیته فنی و عمرانی و کمیته ترافیک شهرداری تبریز مورد بررسی قرار گرفت

بررسی پروژه های شاخص در سال آتی

بررسی پروژه های شاخص در سال آتی جلسه مشترک کمیته فنی و عمرانی و کمیته ترافیک شهرداری تبریز که با حضور قائم مقام محترم شهردار تبریز، اعضای کمیته فنی عمرانی و توسعه شهرداری تبریز و اعضای کمیته فنی ترافیک و مشاورین و مدعوین برگزار شد پروژه های شاخص در سال آتی مورد بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 20 آذر 1398

ایرج شهین باهر در تشریح اولویت های بودجه سال ۹۹ مطرح کرد:

ایرج شهین باهر در تشریح اولویت های بودجه سال ۹۹ مطرح کرد: سال ۹۹، سال شکوفایی و عمران شهر و شهرداری تبریز
چهارشنبه 13 آذر 1398

گزارش شهریار به مناسبت روز جهانی معلولین

«حق به شهر» اصطلاحی که در تبریز معنا می‌شود

«حق به شهر» اصطلاحی که در تبریز معنا می‌شود « ۴.۲درصد از گستره جمعیتی آذربایجان شرقی را معلولین تشکیل می‌دهند» مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی در آستانه ۳ دسامبر روز جهانی معلولین در حالی این آمار را بیان می‌کند که هنوز هم زیرساخت‌های شهرهای ما برای حضور این قشر وسیع مهیا نیست.
چهارشنبه 13 آذر 1398

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار خبر داد:

احداث یک پارک بزرگ محله‌ای در رجائی شهر

احداث یک پارک بزرگ محله‌ای در رجائی شهر به گفته معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز عملیات اجرایی یک پارک بزرگ محله‌ای و خدمات رفاهی به زودی در منطقه رجائی شهر تبریز کلید می خورد.
سه شنبه 5 آذر 1398
 
 اسلایدر