شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز

تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز صورت گرفت .
دوشنبه 2 تير 1393

آگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 9

آگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 9 شهرداری منطقه 9 تبریز در نظر دارد پروژه هایی با مشخصات زیر را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

تقدیر و تشکر شهردار تبریز از مدیران

تقدیر و تشکر شهردار تبریز از مدیران تغییرات مدیریتی جدید در شهرداری تبریز صورت گرفت.دکتر صادق نجفی صبح مورخه 22/3/93 در جمع مدیران شهری فرمودند مدیران شهری تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا موجبات رضایت شهروندان را فراهم نمایند و در این راستا با در نظر گرفتن زمانبندی دقیق، تمامی پروژه ها بایستی در وقت معیین به اتمام برسند. وی افزود: در نظافت شهر اقدامات چشمگیری صورت پذیرفته است و بایستی در این زمینه از همکاران و مدیران شهرداری تبریز تقدیر و تشکر نمود.
سه شنبه 27 خرداد 1393

افتتاح ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع)

افتتاح ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع) در آستانه نیمه شعبان ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع) با متراژ 2800 متر مربع در 6 طبقه که بصورت مشارکت با شرکت ساران سرمایه گستر آذربایجان اجرا شده است با حضور اعضای محترم شورای شهر و شهردار تبریز افتتاح شد.
يکشنبه 25 خرداد 1393

جلسه هم اندیشی میدان ساعت

جلسه هم اندیشی میدان ساعت جلسه هم اندیشی در خصوص طرح توسعه میدان شهرداری تبریز (میدان ساعت) در تاریخ 93/3/10 تشکیل گردید.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

بازدید مدیران کل، شهرداران، روسای شورای اسلامی شهرهای استان قزوین از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز

بازدید مدیران کل، شهرداران، روسای شورای اسلامی شهرهای استان قزوین از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز روز پنجشنبه مورخه 1/3/93 هیئتی متشکل از مدیران کل استانداری، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای استان قزوین در قالب سفر آموزشی از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری شهرداری تبریز بازدید بعمل آوردند
يکشنبه 4 خرداد 1393

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز: شرکت های حفار، موظف به اجرای تمهیدات ایمنی هستند

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز:
شرکت های حفار، موظف به اجرای تمهیدات ایمنی هستند مهندس اسحقی در گفتگو با شهریار با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: شهرداری، با بررسی درخواست های حفاری، مجوز لازم برای حفاری شرکت های مختلف را صادر می کند؛ اما مسئولیت اقدامات ایمنی بعدی، متوجه شهرداری نیست
دوشنبه 29 ارديبهشت 1393

آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن

آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن شهریارنیوز: عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: رویکردهای مدیریتی باید در راستای کاهش فاصله طبقاتی و افزایش ارزش افزوده در مناطق کم‌برخوردار ، طراحی و اجرا شود.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

هشتمین کمیسیون بهسازی و مناسب سازی محیط شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در تاریخ 93/02/07 برگزار شد.

هشتمین کمیسیون بهسازی و مناسب سازی محیط شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در تاریخ 93/02/07 برگزار شد.

کمیسیون مقارن ساعت 9:30 روز یکشنبه مورخه 93/02/07 در اطاق جلسه ساختمان مرکزی با حضور اعضاء کمیسیون، رییس مجمع حمایت از افراد کم توان استان، نمایندگان ادارات آب و فاضلاب، گاز، کمیته امداد امام خمینی، بنیاد شهید، سازمان ترافیک، خدمات شهری، سرناظران، ناظران، مدیران ترافیک و مسئولین بهسازی مناطق دهگانه شهرداری تبریز با دعوت قبلی به شرح ذیل برگزار گردید. در آغاز جلسه مهندس آدی بیگ مسئول بهسازی معاونت ضمن تقدیر و تشکر از حضور تک تک همکاران مجموعه شهرداری تبریز و مهمانان دعوت شده از سایر ادارات، در خصوص موضوعات جلسه توضیحاتی ارائه نمودند و ایده ها و نقطه نظرات معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393
 
 اسلایدر