شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طرح جدید میدان آذربایجان

طرح جدید میدان آذربایجان طراحی جدید میدان آذربایجان به عنوان یکی از بزرگترین میادین کشور
چهارشنبه 25 تير 1393

اجرای 100 پروژه عظیم و تحول‌آفرین طی یک برنامه 10 ساله

     اجرای 100 پروژه عظیم و تحول‌آفرین طی یک برنامه 10 ساله معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از طرح نظارت الکترونیکی شهروندان بر روند پروژه‌های عمرانی خبر داد.
چهارشنبه 25 تير 1393

جلسه شورای معاونین

جلسه شورای معاونین جلسه شورای معاونین روز یکشنبه مورخ 22/4/93 با حضور معاون محترم فنی و عمرانی و مدیران حوزه
سه شنبه 24 تير 1393

بازديد شهردار و اعضاي شوراي شهر و معاون فنی عمرانی از پروژه هاي عمراني تبريز

بازديد شهردار و اعضاي شوراي شهر و معاون فنی عمرانی از پروژه هاي عمراني تبريز شهردار و اعضاي شوراي اسلامي و معاون فنی و عمرانی كلانشهر تبريز از روند اجرايي پروژه هاي عمراني عمده تبريز بازديد كردند.
شنبه 14 تير 1393

بهره‌برداری از هفت تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری

بهره‌برداری از هفت تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: در صورت همکاری دستگاه های خدماتی و اجرایی و تحقق بودجه مورد نیاز، تا پایان سال جاری هفت تقاطع غیرهمسطح تقدیم شهروندان تبریزی می شود
پنجشنبه 12 تير 1393

تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز

تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز تغییرات مدیریتی جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبربز صورت گرفت .
دوشنبه 2 تير 1393

آگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 9

آگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 9 شهرداری منطقه 9 تبریز در نظر دارد پروژه هایی با مشخصات زیر را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

تقدیر و تشکر شهردار تبریز از مدیران

تقدیر و تشکر شهردار تبریز از مدیران تغییرات مدیریتی جدید در شهرداری تبریز صورت گرفت.دکتر صادق نجفی صبح مورخه 22/3/93 در جمع مدیران شهری فرمودند مدیران شهری تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا موجبات رضایت شهروندان را فراهم نمایند و در این راستا با در نظر گرفتن زمانبندی دقیق، تمامی پروژه ها بایستی در وقت معیین به اتمام برسند. وی افزود: در نظافت شهر اقدامات چشمگیری صورت پذیرفته است و بایستی در این زمینه از همکاران و مدیران شهرداری تبریز تقدیر و تشکر نمود.
سه شنبه 27 خرداد 1393

افتتاح ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع)

افتتاح ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع) در آستانه نیمه شعبان ساختمان جدید کلینیک امام رضا (ع) با متراژ 2800 متر مربع در 6 طبقه که بصورت مشارکت با شرکت ساران سرمایه گستر آذربایجان اجرا شده است با حضور اعضای محترم شورای شهر و شهردار تبریز افتتاح شد.
يکشنبه 25 خرداد 1393

جلسه هم اندیشی میدان ساعت

جلسه هم اندیشی میدان ساعت جلسه هم اندیشی در خصوص طرح توسعه میدان شهرداری تبریز (میدان ساعت) در تاریخ 93/3/10 تشکیل گردید.
چهارشنبه 21 خرداد 1393
 
 اسلایدر