شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 27 خرداد 1393     |     کد : 117

تقدیر و تشکر شهردار تبریز از مدیران

تغییرات مدیریتی جدید در شهرداری تبریز صورت گرفت.دکتر صادق نجفی صبح مورخه 22/3/93 در جمع مدیران شهری فرمودند مدیران شهری تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا موجبات رضایت شهروندان را فراهم نمایند و در این راستا با در نظر گرفتن زمانبندی دقیق، تمامی پروژه ها بایستی در وقت معیین به اتمام برسند. وی افزود: در نظافت شهر اقدامات چشمگیری صورت پذیرفته است و بایستی در این زمینه از همکاران و مدیران شهرداری تبریز تقدیر و تشکر نمود.


دکتر صادق نجفی صبح مورخه 22/3/93 در جمع مدیران شهری فرمودند مدیران شهری تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا موجبات رضایت شهروندان را فراهم نمایند و در این راستا با در نظر گرفتن زمانبندی دقیق، تمامی پروژه ها بایستی در وقت معیین به امام برسند. وی افزود: در نظافت شهر اقدامات چشمگیری صورت پذیرفته است و بایستی در این زمینه از همکاران و مدیران شهرداری تبریز تقدیر و تشکر نمود. شهردار تبریز ادامه داد: پاکیزگی ونظافت شهر و همچنین زیباسازی دو اتفاق مهمی است که بایستی توجه به آن دوچندان باشد و از طرفی همه مدیران شهری بایستی تحقق حداکثری بودجه امسال را مورد توجه قرار دهند. وی در بخشی از سخنان خود هدف از تغییرات مدیریتی را ایجاد انگیزه و تحول در مدیریت عنوان کرد و افزود:تغییر زمینه ساز تحول و جهش است و در این میان ارزیاب اصلی ما شهروندان و رضایت آنها خواهد بود.


در پایان شهردار تبریز 5 تغییر مدیریتی در مجموعه شهرداری تبریز را اعلام کرد: شایان ذکر است در حکم هایی جداگانه مهندس محبوب عبداله پور بعنوان معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز،مهندس یعقوب نامی بعنوان مدیر عامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان،مهندس رضا پاک نهاد بعنوان مدیر عامل سازمان آمار و فن آوری ،مهندس پرویز عباس نژاد بعنوان مدیر عامل سازمان تاکسی رانی و دکتر علیرضا سلطانی بعنوان مدیر مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز منصوب شدند.


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر