شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : دوشنبه 20 آبان 1398     |     کد : 2626

در بازدید شهردار به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری و اعضای شورای شهر تبریز مطرح شد؛

نهضت آسفالت معابر با جدیت تداوم دارد

شهردار تبریز از تداوم نهضت آسفالت معابر خبر داد.

به گزارش سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به نقل از شهریارنیوز، روز گذشته شهردار تبریز، تعدادی از اعضای شورای شهر و معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از مهم ترین پروژه های عمرانی سطح شهر از جمله آسفالت ریزی معابر و پارک های در حال احداث بازدید کردند.

بازدید شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلامی از برخی پروژه های در دست اجرا

ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز در حاشیه این بازدید درباره نهضت آسفالت اظهار کرد: در هشت نقطه شهر «فینیشر»های سازمان عمران شهرداری تبریز در حال فعالیت هستند و موضوع آسفالت معابر با جدیت تمام در حال اجرا است.

او با بیان اینکه بسیاری از آسفالت های مورد استفاده در کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز تولید می شود، گفت: با تدبیری که سال گذشته اندیشیده شد، امروز شاهد ارتقا کیفیت آسفالت استفاده‌شده در سطح شهر هستیم.

ایرج شهین‌باهر افزود: در این بازدید، اعضای شورای شهر در خصوص اجرای باکیفیت توزیع آسفالت در سطح شهر و اجرای پروژه های اولویت‌دار مصوب شورای شهر بازدید کردند.

نزدیک به دوسال است که در تبریز طرح نهضت آسفالت برای بهبود وضعیت معابر اجرا می شود که با احداث کارخانه تولید آسفالت ۱۶۰تنی توسط شهرداری تبریز، این نهضت از سال گذشته شتاب بیش تری گرفته است.

از ابتدای سال جاری تا به امروز حدود ۱۸۰هزارتن آسفالت در معابر سطح شهر توزیع شده است.


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر