شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 23 آبان 1398     |     کد : 2629

با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز

جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 6 تبریز برگزار شد

جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 6 ، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، مهندس محمد حسین اسحقی، شهردار محترم منطقه 6 مهندس سامان احمدزاده و معاونین و مدیران و عوامل معاونت فنی و عمرانی منطقه برگزار شد. 

مهندس محمد حسین اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه ضمن تشکر از شهردار منطقه 6  به خاطر احداث پروژه «باغ شهر تبریز» افزود: اجرای این پروژه از لحاظ مکان یابی و طراحی به سبک ایرانی و سنتی کار بسیار ارزشمندی بوده و در سطح شهر مثال زدنی می باشد.
از دیگر مواردی که مهندس محمد حسین اسحقی در این جلسه مورد اذعان داشت توجه به زیر ساختهای فرهنگی و تاریخی منطقه از جمله توجه به افزایش فضای سبز در محلاتی مانند خطیب، شنب غازان که در گذشته دارای باغ های زیادی بودند تاکید کرد. مرمت و بهسازی سرویس های بهداشتی در سطح منطقه، توجه به زیرساخت های لازم برای کودکان و افراد سالمند، حذف دکه های غیر ضروری و تداوم نهضت آسفالت ریزی در تمامی محلات سطح حوزه و مخصوصا داخل محلات اشاره کرد.
وی همچنین از اهم پروژه ها اجرای تقاطع غیر همسطح جاده سنتو، قراملک در سال آتی عنوان کرد.
شایان ذکر است: در این جلسه مهندس سامان احمدزاده شهردار منطقه 6 نیز گزارشی در خصوص روند اجرایی پروژه های عمرانی مصوب منطقه در سالجاری و برنامه ریزی برای پروژه های عمرانی سال آتی  با رویکرد فضای سبز در منطقه ارائه نمود. 

منبع: روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تبریز


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر