شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیام تبریک معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز به مناسبت روز مهندس

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در پیامی روز مهندس را به تمامی فعالان در این عرصه تبریک گفت

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در پیامی روز مهندس را به تمامی فعالان در این عرصه تبریک گفت مهندس محمد حسین اسحقی، پنجم اسفندماه ، مصادف با روز مهندس را به منظور قدردانی از خدمات تمامی فعالان در این حوزه به ویژه مهندسانی که در عرصه عمران شهر تلاش می کنند، فرصتی مغتنم شمرد و روز مهندس را به تمامی مهندسان و به ویژه فعالان درحوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز تبریک گفت و در پیامی از آنان تقدیر نمود .
سه شنبه 5 اسفند 1399

معاون عمرانی شهردار تبریز:

برنامه اصلی شهرداری حفاظت از بافت‌های هویتی شهر است/ بعضی ادارات خدماتی و اشخاص مقابل اجرای پروژه‌های شهری سنگ اندازی نکنند

برنامه اصلی شهرداری حفاظت از بافت‌های هویتی شهر است/ بعضی ادارات خدماتی و اشخاص مقابل اجرای پروژه‌های شهری سنگ اندازی نکنند معاون عمرانی شهردار تبریز گفت: بسیاری از پروژه های شهرداری با وجود انجام مطالعات لازم به دلیل عدم همکاری برخی از ادارات خدماتی و اشخاص اجرا نمی شود.
شنبه 11 بهمن 1399

رگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی بهداشت و محیط‌زیست در پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی بهداشت و محیط زیست در پروژه‌های عمرانی شهرداری خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی بهداشت و محیط زیست در پروژه‌های عمرانی شهرداری خبر داد. محمدحسین اسحقی اظهار کرد: معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و دفاتر فنی زیر مجموعه آن در سایر سازمان‌های ذی‌ربط و مناطق ۱۰ گانه در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمت رسانی به مردم در نظر دارد جهت ارتقاء سطح فنی و فرهنگ سازی، سلسله برنامه‌های آموزشی را با موضوع ایمنی در پروژه‌های عمرانی شهری در تمامی مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز و در تمامی سطوح برای کارکنان عمرانی برگزار کند.
شنبه 11 بهمن 1399

روز جهانی معلولان مبارک باد

سوم دسامبر مصادف با ۱۳ آذر، روز جهانی معلولین روز پاس داشت ارزش هاست , روز به اثبات رساندن خواستن توانستن است . این روز فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تمام کسانی که نمونه صبر، پشتکار، امید و استقامتند. این روز فرصتی است برای تبریک به این انسان های بلند همتی که با باور خود جهانی را به باور میکشانند.   

سوم دسامبر مصادف با ۱۳ آذر، روز جهانی معلولین روز پاس داشت ارزش هاست , روز به اثبات رساندن خواستن توانستن است . این روز فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تمام کسانی که نمونه صبر، پشتکار، امید و استقامتند. این روز فرصتی است برای تبریک به این انسان های بلند همتی که با باور خود جهانی را به باور میکشانند.    معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز همواره تلاش نموده است به‌عنوان پشتیبان در کنار معلولان باشد و با مناسب سازی فضای شهری امکان شکوفایی و بهره‌مندی از استعدادها و توانمندی‌های‌ آن‌ها در فضایی حمایت‌گرانه و تسهیل‌گر را فراهم سازد.  امسال نیز همچون سال گذشته همکاران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با عزمی مثال زدنی برای مناسب سازی فضا های شهری جهت فراهم کردن کلیه خدمات رفاهی و فرصت‌های برابر زندگی در تمام نقاط شهرتلاش نموده اند، به طوری که تمامی  شهروندان بالاخص افراد معلول بتوانند بدون هیچگونه مانعی دسترسی سریعی به اماکن خدماتی، رفاهی و اجتماعی داشته باشند.   واحد مناسب سازی و بهسازی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز  از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده و برنامه ريزي‌هايي جهت بررسي وضع موجود معابر در سطح مناطق شهر تبريز انجام داده است که در این پروسه مسائل و مشكلات اصلي معابر سطح شهر شناسايي و طبقه بندي شده اند.
يکشنبه 16 آذر 1399

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 5 تبریز برگزار شد

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 5 تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه پنج، مدیران حوزه معاونت عمرانی شهرداری تبریز، معاون عمرانی منطقه پنج و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 5 تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه پنج، مدیران حوزه معاونت عمرانی شهرداری تبریز، معاون عمرانی منطقه پنج و کارشناسان مربوطه برگزار شد. مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه  از شهرداری منطقه پنج به عنوان یکی از مناطق فعال در حوزه پروژه های عمرانی ذکر کرد و عنوان داشت: شهرداری منطقه پنج با پروژه های بزرگی، همچون اتوبان ولایت ، از اهمیت بسزایی برای شهرداری برخوردار بوده که رسیدگی به پروژه های مصوب و پیگیری برنامه های آتی باید در راس کار های اجرایی شهرداری منطقه پنج قرار گیرد.
چهارشنبه 5 شهريور 1399

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز مطرح کرد:

حفاظت فیزیکی از اراضی پارک بزرگ موجب ارزش افزوده منطقه می‌شود

حفاظت فیزیکی از اراضی پارک بزرگ موجب ارزش افزوده منطقه می‌شود معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: حفاظت فیزیکی منطقه پارک بزرگ اهمیت بیشتری دارد و هر چقدر ما در این حوزه فعال باشیم، اراضی ارزش افزوده بیشتری پیدا می‌کنند که می‌توانیم از اقدامات تأمینی موسسه عاشورا در این زمینه استفاده کنیم.
سه شنبه 21 مرداد 1399

بررسی طرح چهارراه بهشتی در جلسه کمیته فنی عمرانی شهرداری تبریز

لزوم رعایت معماری سنتی در طرح چهار راه بهشتی

لزوم رعایت معماری سنتی در طرح چهار راه بهشتی به گزارش روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز که با حضور اعضای کمیته فنی و مشاوران طرح ها به ریاست معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز تشکیل شد طرح چهارراه بهشتی به لحاظ فنی، معماری و سازه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.
سه شنبه 21 مرداد 1399

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز برگزار شد

اجرایی نمودن پروژه مرمت و بهسازی ساختمان و دیواره های محوطه عمارت شهرداری تبریز

اجرایی نمودن پروژه مرمت و بهسازی ساختمان و دیواره های محوطه عمارت شهرداری تبریز جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه هشت، مدیران حوزه معاونت عمرانی شهرداری تبریز، معاون عمرانی منطقه هشت و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
سه شنبه 21 مرداد 1399

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه شورای معاونین مطرح کرد:

لزوم عدالت در مناطق مختلف شهری اعم از برخوردار و کم برخوردار

لزوم عدالت در مناطق مختلف شهری اعم از برخوردار و کم برخوردار معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز در جلسه شورای معاونین که با حضور مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و معاونین عمرانی مناطق دهگانه شهرداری به همراه مسئولین آسفالت و ناظرین مناطق برگزار شد به لزوم عدالت در مناطق مختلف شهری اعم از برخوردار و کم برخوردار تاکید کرده و اظهار داشت : برای به ثمر رساندن اهداف سازمانی نیازمند برنامه آینده نگر، هدفمند و همه جانبه هستیم. با توجه به اینکه آموزش مهمترین رکن توسعه در ابعاد فردی و تعالی سازمانی است کارشناسان معاونت های عمرانی در تمامی مناطق بایستی به صورت مداوم در کنار آموزش های کلاسی، آموزش های کارگاهی ببینند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز مطرح کرد:

عمده مشکلات مسیر بی‌آرتی برطرف شده است

عمده مشکلات مسیر بی‌آرتی برطرف شده است معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: ۷۰ درصد معضلات مسیر بی‌آرتی که شامل ساماندهی ایستگاه‌ها نیز است، حل شده و تلاش معاونت فنی و عمرانی حل همه مشکلات مربوط است.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
 
 اسلایدر