شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار تبریز عنوان کرد:

توسعه فضای سبز و تفریحی شهر با اجرای «پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی»

توسعه فضای سبز و تفریحی شهر با اجرای «پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی» شهردار تبریز احداث پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی را عاملی برای رونق تفرجگاه ائل‌باغی دانست.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تاکید کرد:

ضرورت بررسی طرح‌های برگزیده پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی پیش از اجرا

ضرورت بررسی طرح‌های برگزیده پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی پیش از اجرا معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز بر ضرورت بررسی طرح‌های برگزیده پل ارتباطی ائل‌گلی به ائل‌باغی پیش از اجرا تاکید کرد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

طی جلسه مشترک معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و شرکت برق منطقه ای آذربایجان صورت گرفت.

بررسی صدور مجوز حفاری کابلکشی برق 132 کیلو ولت حد فاصل پست روشنائی - مارالان

بررسی صدور مجوز حفاری کابلکشی برق 132 کیلو ولت حد فاصل پست روشنائی - مارالان جلسه بررسی صدور مجوز حفاری کابلکشی برق 132 کیلو ولت حد فاصل پست روشنائی - مارالان با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای و  مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی  در محل اتاق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز تشکیل شد.
دوشنبه 25 شهريور 1398

مراسم تودیع همکار بازنشسته معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد

مراسم تودیع مهندس رامین بهمنی، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مدیران و پرسنل معاونت فنی و عمرانی برگزار شد .

مراسم تودیع مهندس رامین بهمنی، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مدیران و پرسنل معاونت فنی و عمرانی برگزار شد . در این جلسه که به پاس تکریم بازنشستگی مهندس رامین بهمنی، همکار پیشکسوت واحد معاونت فنی و عمرانی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند برگزار شد، مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریزضمن تاکید بر لزوم بهره مندی از تجارب پیشکسوتان از زحمات وی قدردانی و خواهان استمرار ارتباط و انتقال تجارب وی با همکاران شد.
يکشنبه 17 شهريور 1398

تفلیس میزبان اجلاس یازدهم شد؛

دهمین اجلاس توسعه شهری در حوزه اوراسیا در تبریز به کار خود پایان داد

دهمین اجلاس توسعه شهری در حوزه اوراسیا در تبریز به کار خود پایان داد در مراسم اختتامیه دهمین اجلاس توسعه شهری حوزه اوراسیا تفلیس به عنوان میزبان اجلاس یازدهم انتخاب شد.
شنبه 9 شهريور 1398

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی:

پروژه های فرا شهری در مسیر اتوبان تبریز- سهند اجرا می شود

پروژه های فرا شهری در مسیر اتوبان تبریز- سهند اجرا می شود مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: اطراف اتوبان تبریز سهند برای اجرای پروژه های بزرگ فرا شهری در حال مطالعه است.
شنبه 9 شهريور 1398

در آخرین روز از دهمین اجلاس بین المللی رشد و توسعه شهری؛

«بازآفرینی جاده ابریشم» به عنوان پروژه و ارائه برتر انتخاب شد

«بازآفرینی جاده ابریشم» به عنوان پروژه و ارائه برتر انتخاب شد «بازآفرینی بخشی از جاده ابریشم» عنوان پروژه ای دانشجویی بود که روز گذشته در آخرین روز از دهمین اجلاس بین المللی رشد و توسعه شهری با رای داوران به عنوان ارائه برتر انتخاب شد.
شنبه 9 شهريور 1398

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز:

تمام توان خود را برای مرمت و احیای بافت تاریخی شهر متمرکز می کنیم

 تمام توان خود را برای مرمت و احیای بافت تاریخی شهر متمرکز می کنیم معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: تمام توان خود را برای مرمت و احیای بافت تاریخی شهر متمرکز می کنیم.
شنبه 9 شهريور 1398

گزارش تصویری:

اختتامیه دهمین اجلاس توسعه شهری در حوزه اوراسیا

اختتامیه دهمین اجلاس توسعه شهری در حوزه اوراسیا «دهمین اجلاس بین‌المللی رشد و توسعه شهری و حفاظت از بافت‌های تاریخی در حوزه اوراسیا» به کار خود پایان داد.
شنبه 9 شهريور 1398

گزارش تصویری:

نشست های تخصصی اجلاس اوراسیا

نشست های تخصصی اجلاس اوراسیا نشست های تخصصی دهمین اجلاسیه اوراسیا در آخرین روز کاری خود در محل عمارت مرکزی شهرداری تبریز برگزار شد .
شنبه 9 شهريور 1398
 
 اسلایدر