شهردار و معاون
 
 


 

 

 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید سرزده شهردارکلانشهر تبریز از بخش های مختلف معاونت فنی وعمرانی شهرداری تبریز

بازدید سرزده شهردارکلانشهر تبریز از بخش های مختلف معاونت فنی وعمرانی شهرداری تبریز به گزارش روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز آقای عباس رنجبر شهردارکلانشهر تبریز به همراه قائم مقام شهرداری از معاونت فنی و عمرانی شهرداری بازدید نمودند.
سه شنبه 5 بهمن 1400

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز عنوان نمود:

اجرای پروژه طرح توسعه مرکز دفن بهداشتی پسماند تبریزگامی موثر در سلامت محیط زیست

اجرای پروژه طرح توسعه مرکز دفن بهداشتی پسماند تبریزگامی موثر در سلامت محیط زیست سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز توسعه ایجاد مرکز دفن بهداشتی شهرداری تبریز را یکی از بزرگترین پروژه های در حال حاضر شهرداری عنوان نمود و گفت: این پروژه بصورت تخصصی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) و با نظارت عالیه معاونت عمرانی در حال اجرا است.
سه شنبه 5 بهمن 1400

پروژه هایی که گره از پیشانی ترافیک باز میکنند

تشریح پروژه های تقاطع های غیر همسطح از زبان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز

 تشریح  پروژه های تقاطع های غیر همسطح از زبان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز اهمیت بررسی مشکلات ترافیک و ارائه راه‌حل‌هایی برای تغییر وضعیت آن یکی از دغدغه‌های اصلی شهرهای بزرگ است چرا که تصادفات ترافیکی پیشامد نامطلوب واجتناب‌ناپذیر جریان های ترافیکی می‌باشند از این رو  احداث زیرساخت های مرتبط با حمل و نقل و ترافیک شهری شامل شبکه معابر شهر، تقاطع های همسطح و غیرهمسطح، تجهیزات مختلف مدیریت و کنترل ترافیک، از جمله راهکارهای بهبود وضعیت حمل و نقلی محسوب می شوند.  یکی از مهمترین زیرساخت های مرتبط با حمل ونقل شهری، تقاطع های غیر همسطح می باشد که احداث آن در مجموع در برنامه عمرانی شهرداری ها قرار می گیرند.
چهارشنبه 29 دي 1400

درجلسه هیئت آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز مورد بررسی قرار گرفت

بررسی اولویت های آسفالت شهرداری های مناطق

بررسی اولویت های آسفالت شهرداری های مناطق یکصد و پنجاهمین جلسه هیئت آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با محوریت ارزیابی و تعیین اولویتهای آسفالت مناطق دهگانه شهرداری تبریز با حضور مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، برگزار شد .
دوشنبه 27 دي 1400

بازدید شهردار از تفرجگاه عینالی

ارائه خدمات روستای بوم‌گردی عینالی به گردشگران از بهار آینده

ارائه خدمات روستای بوم‌گردی عینالی به گردشگران از بهار آینده شهردار تبریز به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری در بازدید چند ساعته خود از مجموعه تفریحی و گردشگری عون بن علی و پارک طبیعت از پروژه روستای بوم‌گردی دند نیز بازدید کرد.
دوشنبه 27 دي 1400

با حضور سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد

جلسه تدوین سامانه جامع پروژه های عمرانی

جلسه تدوین سامانه جامع پروژه های عمرانی جلسه تدوین سامانه جامع پروژه های عمرانی با حضور سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مدیران این حوزه برگزار گردید.
يکشنبه 26 دي 1400

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه مشترک با سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر:

ساماندهی و اصلاح ترانشه های مجاور اتوبان شهید کسایی

ساماندهی و اصلاح ترانشه های مجاور اتوبان شهید کسایی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه هماهنگی با سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر از اصلاح و ساماندهی ترانشه های اطراف اتوبان شهید کسایی به منظور پایدارسازی و رفع خطر و گسترش کمربند سبز بر اساس طرح های سازمان سیما، منظر شهرداری تبریز در این محدوده خبر داد.
پنجشنبه 23 دي 1400

گزارش تصویری

جلسه کمیته آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز

جلسه کمیته آسفالت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز تعیین اولویتهای آسفالت اساسی شهرداری منطقه 1 در سال 1401
پنجشنبه 23 دي 1400

معرفـی مـعاون فنـی و عمرانـی شهـرداری منـطقه 7 تبـریز

معرفـی  مـعاون فنـی و عمرانـی شهـرداری منـطقه 7 تبـریز طی جلسه ای که با حضور مهندس یعقوب نامی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز ، شهردار منطقه 7 و معاونین و مدیران این منطقه ترتیب یافته بود مهندس یاشار صندوق ساز به عنوان معاون فنی و عمرانی منطقه 7 معرفی شد.
يکشنبه 19 دي 1400

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5 منصوب شد

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5 منصوب شد مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 5، با حضور یعقوب نامی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز ،به همراه شهردار، معاونین و مدیران منطقه5 برگزار شد.
يکشنبه 19 دي 1400
 
 اسلایدر