شهردار و معاون 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش روز

نگاهی به آخرین وضعیت پروژه‌های مهم عمرانی شهرداری تبریز

نگاهی به آخرین وضعیت پروژه‌های مهم عمرانی شهرداری تبریز پروژه‌های مختلف شهرداری تبریز با نصب روزشمار و زمان‌بندی مشخص، بی‌وقفه و به صورت چند شیفته جهت بهره‌برداری هرچه سریع‌تر و خدمات‌دهی به شهروندان، در حال اجرایی شدن هستند.
چهارشنبه 19 مرداد 1401

آسفالت‌ریزی شش هزار و ۵۰۰ تنی شهرداری تبریز طی هفته گذشته

آسفالت‌ریزی شش هزار و ۵۰۰ تنی شهرداری تبریز طی هفته گذشته در هفته‌ای که گذشت، شهرداری تبریز با توزیع شش هزار و ۵۰۰ تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در نقاط مختلف شهر، ساماندهی معابر شهر را که یکی از مطالبات جدی شهروندان و از اولویت‌های مدیریت شهری است، تداوم بخشید.
شنبه 15 مرداد 1401

بازدید جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از پروژه میدان شهید فهمیده

بازدید جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از پروژه میدان شهید فهمیده جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز به همراه شهردار منطقه پنج، مدیرکل عمرانی معاونت فنی و عمرانی،معاون فنی و عمرانی منطقه 5 و سایر عوامل اجرایی از پروژه روگذرهای میدان شهید فهمیده بازدید کرده و در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این پروژه قرار گرفت.
چهارشنبه 12 مرداد 1401

جانشین معاون فني عمراني شهرداري تبریز خبرداد

نصب روز شماراینبار در پروژه های ساختمان اداري منطقه5 و بازارچه میوه و تره بار مرزداران

نصب روز شماراینبار در پروژه های ساختمان اداري منطقه5 و بازارچه میوه و تره بار مرزداران جانشین معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز در بازدید خود به همراه شهردار و معاون عمرانی منطقه پنج از مراحل ساخت ساختمان اداری شهرداری منطقه5 و بازارچه میوه وتره بارمرزداران خواستار ارائه برنامه زمانبندی در جهت نصب روز شمار در این پروژه ها شد.
چهارشنبه 12 مرداد 1401

آسفالت‌ریزی چهار هزار و ۵۰۰ تنی شهرداری تبریز طی هفته گذشته

آسفالت‌ریزی چهار هزار و ۵۰۰ تنی شهرداری تبریز طی هفته گذشته در هفته‌ای که گذشت، شهرداری تبریز با توزیع چهار هزار و ۵۰۰ تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در نقاط مختلف شهر، ساماندهی معابر شهر را که یکی از مطالبات جدی شهروندان و از اولویت‌های مدیریت شهری است، تداوم بخشید.
يکشنبه 9 مرداد 1401

جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه سه در سال 1401

جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه سه در سال 1401 جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه سه با حضور مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و معاون فنی و عمرانی و مسئول آمار منطقه سه توسط واحد هماهنگی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 6 مرداد 1401

توسط واحد هماهنگی مناطق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد

جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک در سال 1401

جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک در سال 1401 جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک با حضور مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و معاون فنی و عمرانی و مسئول آمار منطقه یک برگزار شد.
چهارشنبه 5 مرداد 1401

بررسی طرح اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز

لزوم تسریع در اجرای  اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد

لزوم تسریع در اجرای  اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد پیروجلسه قبلی کمیته فنی و توسعه شهری، طرح اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد و بررسی نحوه کنترل بخش سازه ای طرح پروژه خیابان محققی شرقی با حضور اعضای کمیته فنی، شهرداران مناطق 2 و 10 و نمایندگان سازمان عمران بررسی شد .
چهارشنبه 5 مرداد 1401

برگزاری جلسه احصای مشکلات حوزه عمرانی منطقه 10

برگزاری جلسه احصای مشکلات حوزه عمرانی منطقه 10 در جلسه‌ای با حضور جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، چالش‌های حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه 10 تبریز بررسی شد.
سه شنبه 4 مرداد 1401

با حضور جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد

جلسه بررسی طرح ترافیکی زیر پل شهید فلاحی( ارتش)

جلسه بررسی طرح ترافیکی زیر پل شهید فلاحی( ارتش) در نشستی با حضور جانشین معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان عمران، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه، مدیرکل فنی معاونت فنی و عمرانی و نمایندگان سازمان ترافیک و سایر عوامل اجرایی طرح ترافیکی زیر پل تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی(ارتش)مورد بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 3 مرداد 1401
 
 اسلایدر