شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه هماهنگی بررسی بودجه عمرانی شهرداری منطقه 10 تبریز با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد.

نشست بررسي و ارزيابي عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ده تبریز با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و هیئت همراه در این منطقه برگزار گردید.

نشست بررسي و ارزيابي عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ده تبریز با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و هیئت همراه در این منطقه برگزار گردید. با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف، بهبود تخصیص منابع، ارتقای سطح پاسخگویی، با حضور محمد حسین اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مدیران حوزه معاون عمرانی ، شهردار ، معاونین و مدیران منطقه ، جلسه هماهنگی بررسی بودجه عمرانی شهرداری این منطقه و تبیین رویکردها و برنامه های نیمه دوم سال 98 مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
دوشنبه 13 آبان 1398

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز در جلسه بررسی وضعیت اجرای پروژه های عمرانی منطقه:

پروژه های عمرانی همسو با نیاز شهر و شهروندان یکی از ابزارهای لازم برای اجرای موفق طرح های توسعه شهری است

پروژه های عمرانی همسو با نیاز شهر و شهروندان یکی از ابزارهای لازم برای اجرای موفق طرح های توسعه شهری است مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک در جلسه بررسی وضعیت اجرای پروژه های عمرانی منطقه که با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز آقای مهندس اسحقی برگزار شد پروژه‌های عمرانی همسو با نیاز شهروندان را یکی از ابزارهای لازم برای اجرای موفق طرح های توسعه شهری دانست.
يکشنبه 12 آبان 1398

مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک:

یکی از موفق ترین و بهترین پروژه های منطقه یک اجرای طرح بهسازی و بازسازی شهری است

یکی از موفق ترین و بهترین پروژه های منطقه یک اجرای طرح بهسازی و بازسازی شهری است مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک از موفقیت آمیز بودن طرح اجرایی بهسازی و بازسازی شهری در این منطقه خبر داد.
يکشنبه 12 آبان 1398

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز:

شهرداری تبریز به مناسب‌سازی محیط های شهری توجه ویژه‌ای دارد

شهرداری تبریز به مناسب‌سازی محیط های شهری توجه ویژه‌ای دارد معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز به مناسب‌سازی محیط‌های شهری توجه ویژه‌ای دارد.
يکشنبه 12 آبان 1398

با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز؛

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه4 تبریز

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه4 تبریز ​​​​​​​جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه4 تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد.
شنبه 11 آبان 1398

شهردار تبریز؛

حتی یک متر از باغات تبریز تغییر کاربری داده نشده است/ سال ۹۹، سال انقلاب فضای سبز

حتی یک متر از باغات تبریز تغییر کاربری داده نشده است/ سال ۹۹، سال انقلاب فضای سبز شهردار تبریز گفت: از طرفی حضور یک استاندار شهرساز در استان ما و از طرفی دیگر علاقه شخصی بنده به توسعه فضای سبز، باعث شده علی رغم اوضاع اقتصادی حاکم تا به امروز حتی یک متر از باغات تبریز به مجتمع مسکونی یا تجاری تبدیل نشود.
شنبه 11 آبان 1398

 با حضور پرشور مردم؛

درهای «باغ‌شهر تبریز» رسما به‌روی شهروندان باز شد

درهای «باغ‌شهر تبریز» رسما به‌روی شهروندان باز شد طی مراسمی پرشور با حضور مسئولان ارشد استانی و شهری و جمعی از شهروندان پارک «باغ‌شهر» تبریز افتتاح شد.
شنبه 11 آبان 1398

با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزار شد؛

جلسه بررسی اجرای هماهنگ پروژه های عمرانی با بودجه مصوب

جلسه بررسی اجرای هماهنگ پروژه های عمرانی با بودجه مصوب اجرای پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 3 تبریز مطابق با بودجه مصوب، طی جلسه ای توسط معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و هیات همراه و با حضور شهردار و معاونان فنی و عمرانی و مالی و اقتصادی و مدیر املاک منطقه بررسی شد.
شنبه 11 آبان 1398

شهردار تبریز در کمیته فنی و عمرانی شهرداری:

آغاز عملیات برچیده‌شدن کارگاه قطار شهری برای آزاد سازی خیابان محققی

آغاز عملیات برچیده‌شدن کارگاه قطار شهری برای آزاد سازی خیابان محققی شهردار تبریز از آغاز عملیات برچیده شدن کارگاه قطار شهری برای آزاد سازی خیابان محققی برای تهسیل در تردد و افزایش رفاه شهروندان خبر داد.
چهارشنبه 8 آبان 1398

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز:

جسارت در ریسک مهندسی، پروژه مترو را فعال تر کرده است

جسارت در ریسک مهندسی، پروژه مترو را فعال تر کرده است معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به پیشرفت قابل قبول پروژه مترو تبریز، گفت: مترو تبریز به عنوان یکی از مهترین پروژه های شهری محسوب می شود و خوشبختانه شاهد مهندسی ارزش در این مجموعه هستیم.
دوشنبه 6 آبان 1398
 
 اسلایدر