شهردار و معاون 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
 اخبار عمرانی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تدوین نظام‌نامه فنی و اجرایی در شهرداری تبریز کلید خورد

تدوین نظام‌نامه فنی و اجرایی در شهرداری تبریز کلید خورد سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز، تدوین نظامنامه فنی و اجرایی دقیقی برای فرایندهای عمرانی خود آغاز کرده است.
يکشنبه 12 دي 1400

ادامه عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح شهید فهمیده با انجام تمهیدات زمستانی

ادامه عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح شهید فهمیده با انجام تمهیدات زمستانی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت:   تمهیدات ویژه زمستانی،عملیات بتن ریزی در پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید فهمیده در حال اجرا است
پنجشنبه 9 دي 1400

بررسی طرح مطالعه و اجرای ۴ پروژه بازآفرینی در کمیته فنی شهرداری تبریز

بررسی طرح مطالعه و اجرای ۴ پروژه بازآفرینی در کمیته فنی شهرداری تبریز کمیته فنی شهرداری تبریز چهار پروژه بازآفرینی در بافت حاشیه شهر را مورد بررسی قرار داده و اجرای آنها در سال ۱۴۰۱ را به سازمان عمران و بازآفرینی شهری تبریز سپرد.
چهارشنبه 8 دي 1400

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز طرح کرد:

امتداد خیابان ۴۲ متری انقلاب مهمترین پروژه شهرداری تبریز در سال آتی

امتداد خیابان ۴۲ متری انقلاب مهمترین پروژه شهرداری تبریز در سال آتی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: بزرگترین و مهمترین پروژه شهردار تبریز در سال ۱۴۰۱، پروژه امتداد خیابان ۴۲ متری انقلاب است که طرح اجرایی آن آماده و نهایی شده و از طریق سازمان عمران اجرا خواهد شد.
چهارشنبه 8 دي 1400

مناسب سازی محیط شهری برای معلولین اولویت مهم معاونت فنی و عمرانی شهرداریست

مناسب سازی محیط شهری برای معلولین اولویت مهم معاونت فنی و عمرانی شهرداریست رشد و شکوفايی هر جامعه ای بستگی به چگونگی بکارگيری استعدادها و تواناييهای موجود در آن جامعه دارد. بی ترديد بخشی از نيروهای فعال در جامعه ما افراد معلول و کم توان جسمی ـ حرکتی هستند که در عرصه های گوناگون توانسته اند شايستگی های خود را در خدمت به کشور به منصه ظهور برسانند. وقتی گشتی در استعدادها و نخبگان کشور میزنیم میبینیم افراد کم توان توانایی های خود را در بخش های مختلف اثبات کرده اند. ۱۲ آذر روز جهانی معلولین است وجود روزهای مناسبت دار تلنگر خوبی است ارگانهای دولتی کمی خروجی عملکرد خود در این راستا بررسی کنند.
دوشنبه 12 آذر 1397

مراحل پایانی اجرای پروژه محوطه سازی یادمان شمس تبریزی

مراحل پایانی اجرای پروژه محوطه سازی  یادمان شمس تبریزی معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از آخرین گام های اجرای محوطه سازی یادمان شمس تبریزی در باغ گلستان خبر داد.
يکشنبه 17 مرداد 1395
 
 اسلایدر