شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : دوشنبه 15 ارديبهشت 1393     |     کد : 111

هشتمین کمیسیون بهسازی و مناسب سازی محیط شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در تاریخ 93/02/07 برگزار شد.

کمیسیون مقارن ساعت 9:30 روز یکشنبه مورخه 93/02/07 در اطاق جلسه ساختمان مرکزی با حضور اعضاء کمیسیون، رییس مجمع حمایت از افراد کم توان استان، نمایندگان ادارات آب و فاضلاب، گاز، کمیته امداد امام خمینی، بنیاد شهید، سازمان ترافیک، خدمات شهری، سرناظران، ناظران، مدیران ترافیک و مسئولین بهسازی مناطق دهگانه شهرداری تبریز با دعوت قبلی به شرح ذیل برگزار گردید. در آغاز جلسه مهندس آدی بیگ مسئول بهسازی معاونت ضمن تقدیر و تشکر از حضور تک تک همکاران مجموعه شهرداری تبریز و مهمانان دعوت شده از سایر ادارات، در خصوص موضوعات جلسه توضیحاتی ارائه نمودند و ایده ها و نقطه نظرات معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز

هشتمین کمیسیون بهسازی و مناسب سازی محیط شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در تاریخ 93/02/07 برگزار شد.

 

 

کمیسیون مقارن ساعت 9:30 روز یکشنبه مورخه 93/02/07 در اطاق جلسه ساختمان مرکزی با حضور اعضاء کمیسیون، رییس مجمع حمایت از افراد کم توان استان، نمایندگان ادارات آب و فاضلاب، گاز، کمیته امداد امام خمینی، بنیاد شهید، سازمان ترافیک، خدمات شهری، سرناظران، ناظران، مدیران ترافیک و مسئولین بهسازی مناطق دهگانه شهرداری تبریز با دعوت قبلی به شرح ذیل برگزار گردید.

در آغاز جلسه مهندس آدی بیگ مسئول بهسازی معاونت ضمن تقدیر و تشکر از حضور تک تک همکاران مجموعه شهرداری تبریز و مهمانان دعوت شده از سایر ادارات، در خصوص موضوعات جلسه توضیحاتی ارائه نمودند و ایده ها و نقطه نظرات معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز را در مورد ساماندهی و مناسب سازی محیط شهری به سمع حاضران رساند. سپس از مسئولین بهسازی مناطق خواستار مطرح نمودن مسائل و مشکلات در خصوص منهولهای فاضلاب شده و مهندس کمالی نیا مدیریت آب و فاضلاب شهرستان تبریز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل چنین جلساتی به سئوالات پاسخ داده و در نهایت متذکر گردید برای حصول نتیجه مطلوب در خصوص همسطح سازی منهولها و شبکه ها بطور مستقیم با خود ایشان مکاتبه و موضوع پیگیری گردد. در ادامه آقای مهندس نجف زاده، مسئول ستاد حفاری، انتقاداتی در خصوص هدایت فاضلاب به جوبهای اصلی خیابانها نمودند که آقای کمالی نیا اعلام نمود درصدد حل آنها می باشد.

بعد از بحث و بررسی در خصوص منهولها مهندس آدی بیگ از حضور نمایندگان محترم کمیته امداد امام خمینی تشکر و در خصوص نصب غیر استاندارد و غیرفنی صنادیق صدقه اظهار نارضایتی نمود که در این خصوص مهندس شکرزاده خواستار تعاملات بخشی و بین بخشی در خصوص مبلمان شهری شده و اعلام کردند که در حال آماده سازی دستور العمل در خصوص نصب صنادیق بوده که پس از تکمیل به معاونت فنی شهرداری ارسال خواهد شد. سپس مهندس نیرومند مسئول مشارکت کمیته امداد با ارائه عملکرد، خواستار برگزاری جلسات فنی مابین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و کمیته امداد شدند. در ادامه ناظران، سرناظران و مسئولین بهسازی مناطق دهگانه شهرداری در خصوص ساماندهی و جمع آوری صندوق های اضافی از سطح معابر  و جابجایی سایر تأسیسات خواستار ارائه راهکار مناسب شدند.

در ادامه جلسه آقای مهندس کنگری معاون عمران و مسکن اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحاتی در خصوص لزوم دقت در نصب المانهای شهری، پلهای عابر پیاده و ... جهت رفاه حال افراد کم توان و دارای معلولیت ارائه نمود.

در خصوص مسائل اصلاح هندسی و وجود ناهماهنگی در مناطق سوالاتی از مهندس فرساد مطرح گردید و ایشان ضمن پاسخگویی به سوالات خواستار همکاری بیشتر مدیران ترافیک مناطق با ناظران در خصوص اجرای اصلاحات هندسی شدند.

در خاتمه مهندس علیپور کارشناس بهسازی معاونت عمران ضمن تقدیر از حضور تمامی عزیزان در مورد مسائل اجرایی مناسب سازی محیط شهری خواستار همکاری بیشتر شد.


 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر