شهردار و معاون
 


 

دکتر ایرج شهین باهر

شهردار کلانشهر تبریز 

مهندس محمد حسین اسحقی

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : شنبه 29 ارديبهشت 1397     |     کد : 1711

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7تبریز معارفه شد

مهندس عادل پورقربان به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7 تبریز معرفی شد.

طی جلسه ای با حضور شهردار منطقه 7 تبریز ، مدیران حراست- هماهنگی-پیمان و نظارت و مدیر کل خدمات فنی و مهندسی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و همچنین پرسنل معاونت فنی وعمرانی شهرداری منطقه 7تبریز، مهندس عادل پورقربان به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7 تبریز معارفه شد .

در این جلسه مهندس علی فرخی شهردار منطقه 7 تبریز ضمن ابراز رضایت از عملکرد معان فنی و عمرانی پیشین منطقه در طول دوران مدیریت اشان، برای مهندس پورقربان سرپرست معاونت فنی و عمرانی جدید منطقه در دوران خدمت آرزوی موفقیت کرد .

مهندس حسین بهارلونژاد مدیرحراست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز نیز در این جلسه گفت: ایجاد وحدت و تعامل در راه خدمت بیشتر به مردم می باشد و لازم است ضمن ارج نهادن به تلاش های گذشته با قوت وقدرت بیشتر در رفع مشکلات مردم و رسیدگی به نارسایی ها ی موجود و فراهم نمودن موجبات رضایت شهروندان بکوشیم .


وی با آزروی موفقیت برای معاونت جدید منطقه 7 گفت: تمام تلاش ما باید جلب رضایت مردم و رسیدگی به خواسته های به حق شهروندان باشد که یقینا با بهره گیری از نیروهای متخصص و صادق و همچنین تعامل سازنده درون سازمانی با تمامی واحدها این امور محقق خواهد شد .

گفتنی است: در پایان جلسه مهندس عادل پورقربان بعنوان سرپرست جدید معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7  تبریز معارفه شد.حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر