شهردار و معاون
 


 

دکتر ایرج شهین باهر

شهردار کلانشهر تبریز 

مهندس محمد حسین اسحقی

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397     |     کد : 2045

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز تاکید کرد

تحویل و اجرای آسفالت کارگاه امانی با هماهنگی معاونین  فنی و عمرانی مناطق صورت گیرد

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه کمیته آسفالت شهرداری تبریز به تحویل و اجرای آسفالت کارگاه امانی با هماهنگی معاونین  فنی و عمرانی مناطق تا کید نموده و اهتمام در اجرای کیفی و فنی پروژه های آسفالت را خواستار شد.

یکصدو دومین جلسه تخصصی کمیته آسفالت شهرداری تبریز با حضور معاون فنی و عمرانی، مدیر عامل و مدیر تولید و بهره برداری سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری، معاونین فنی و عمرانی و مسئولین آسفالت مناطق ده گانه، مدیران و کارشناسان ستادی شهرداری تبریز با محوریت بررسی نحوه اجرای آسفالت لکه گیری برگزارشد.
مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز بحث آسفالت را از جمله مسائل مهم و اساسی پروژه های عمران شهری برشمرد و با اشاره به بحث های اقتصادی اخیر و گرانی قیر ، آسفالت را از جمله مصالح با ارزش دانست.
 
وی با توجه به رسالت شهرداری، ضمن تاکید بر وظایف معاونین فنی و عمرانی مناطق آن ها را مسئول کلیه کارهای عمرانی اجرایی منطقه مربوطه دانسته و با توجه به گرانی قیر  و جهت استفاده بهینه از آن  تعیین مقدار تناژ و محل های لکه گیری کارگاه را را با هماهنگی و تایید معاونین  فنی و عمرانی مناطق اعلام نمود و همچنین خواستار استفاده از ماشین آلات مناسب و مجهز و همچنین نیرو های متخصص در اجرای پروژه های آسفالت شد.
وی همچنین ضمن اشاره به پروسه پیچیده و تکنیکی اجرای آسفالت از تولید ، حمل و پخش ، به اهمیت بحث زیرسازی بخصوص در پروژه های لکه گیری و ترمیم نوار های حفاری تاکیدکرد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز با اشاره به افتتاح کارخانه جدید 160 تنی آسفالت و با نزدیک شدن به فصل بارش ، سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری تبریز را ملزم به افزایش حجم تولید در راستای تحویل به موقع و سریع آسفالت به مناطق نمود.
مهندس اسحقی در ادامه خواستار بررسی علمی روش محلول پاشی در فصل سرما، به جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی این روش در پروژه های آسفالت شد.
وی  ضمن تاکید بر عدم اجرای پروژه های غیر ضروری و مدیریت بهینه در این راستا دستورات لازم را در خصوص ارتقاء کیفی و فنی پروژه های عمرانی  صادر نمود.

در ادامه حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را ایراد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


حمیدرضا رضاپور
نوشته شده در   يکشنبه 15 مهر 1397  ساعت  12:58   توسط   حمیدرضا رضاپور    تعداد بازدید  49
ویرایش شده در يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 13:00 توسط حمیدرضا رضاپور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر