شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 9 بهمن 1397     |     کد : 2254

باحضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز

آخرین نشست دوره دهم جلسات هماهنگی مناطق برگزارشد.

آخرین نشست دوره دهم جلسات هماهنگی مناطق با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، مدیران ستادی و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، معاون فنی و عمرانی، سر ناظر و مسئول دفتر فنی شهرداری منطقه4 برگزار شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز مهندس محمد حسین اسحقی  در این جلسه به  نظارت صحیح و مستمر ناظرین بر پروژه ها تاکید نمود و گفت: نظارت مستمر در پروژه ها علاوه بر اینکه روند اجرای پروژه را سرعت بخشیده بهره وری آن را نیز افزایش می دهد.
مهندس اسحقی در ادامه ضمن تاکید بر پیگیری طرح های اجرایی پروژه ها به لزوم انسان محوری در طراحی و کاربری پروژه های عمرانی اشاره نمود .
وی همچنین به رعایت بحث های اقتصادی و صرفه و صلاح شهرداری اشاره نمود و گفت هزینه کرد بایستی با تدبیر و منطق فنی صورت گیرد و این مهم محقق نخواهد مگر با برنامه ریزی دقیق و تصمیم گیری های کار آمد و تلاش معاونین در زمینه های مختلف عمرانی که باید با همت مضاعف باشد .
وی تشکیل جلسات هماهنگی را در خصوص حل مشکلات اجرایی پروژه ها و تسریع در اجرا و همچنین بالا بردن کیفیت پروژه کارساز دانست و به تداوم برگزاری این جلسات تاکید نمود.
گفتنی است  در این جلسه گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده در منطقه4 توسط معاون عمرانی شهرداری منطقه مهندس نقش کار ارائه گردید و جهت تسریع در روند پروژه های عمرانی سطح منطقه نکته نظراتی توسط حاضرین ارائه شد .
شایان ذکر است: از دیگر مواردی که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت: تهیه لیست پرسنلی معاونت فنی و عمرانی منطقه و ارسال آن به معاونت عمرانی مرکز، فعال نمودن واحد مقاوم سازی منطقه و تاکید بر مشخص نمودن مسئول مقاوم سازی منطقه و تاکید بر جمع بندی نقشه شبکه آب خام بود.
 

 
 
 
 
 


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر