شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 9 بهمن 1397     |     کد : 2256

تاکید نائب رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شواری شهر تبریز:

توجه به انسجام در طراحی پارک بزرگ تبریز

نائب رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز دکترسعید نیکو خصلت در جلسه پارک تبریز به توجه انسجام در طراحی پارک بزرگ تبریز تاکید کرد.

دکترسعید نیکو خصلت در این جلسه اظهار کرد: در طراحی پروژه پارک بزرگ تبریز باید به انسجام و سادگی طرح توجه کرد تا از پراکندگی در اجرای چنین طرح هایی جلوگیری شود.
وی همچنین در خصوص تقویت نقاط قوت این طرح گفت: بازدید از پروژه های مشابه این طرح در کشورهای مختلف می تواند نقاط مثبت پروژه را تقویت کرده و بسیار تاثیرگذار باشد.
وی ادامه داد: باید به تمام نقاطی که می تواند موفقیت پروژه را به دنبال داشته باشد اهمیت ویژه داد چون در صورت موفقیت پروژه موجب تقویب برند تبریز شده و توجه گردشگران را به خود جلب خواهد کرد که خروجی آن رونق اقتصادی منطقه خواهد بود.
نائب رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شواری شهر تبریز با ابراز خرسندی از مشارکت موسسه عاشورا در پروژه پارک تبریز گفت: حضور چنین موسسه هایی  که کارنامه عمرانی موفقی دارند باعث قوت قلب و اطمینان خاطر است و درایت مدیران عمرانی موفق در انتخاب چنین گزینه هایی نقطه عطفی است که مارا برای دریافت خروجی مثبت از پروژه ها امیدوارتر می کند.
 


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر