شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397     |     کد : 2266

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز:

​​​​​​​پیشرفت اجرای تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر در سه ماه اخیر چشمگیر بوده است

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از پیشرفت چشمگیر اجرای پروژه عمرانی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر در سه ماه اخیر خبر داد و گفت: وی در ادامه افزود: این پروژه از چهار رمپ و سه لوپ تشکیل یافته و برای اجرای آن ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مهندس محمد حسین اسحقی  در جلسه مشترک فنی با شهردار و معاونین منطقه ۵ تبریز، افزود: با وجود  شرایط جوی نا مناسب اجرای این حجم از پروژه کم سابقه است.

5.JPG

همچنین در این جلسه با حضور شهردار منطقه پنج و معاونین این منطقه آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر ( عج ) بررسی و تصمیمات لازم جهت بهره برداری از آن در حداقل زمان اتخاذ شد.

بر همین اساس در این جلسه اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر یکی از پروژه های مهم عمران شهری است گفت: با بهره برداری از این پروژه علاوه بر کاهش ترافیک کوی های نصر، استانداری و مرزداران از بن بست بودن خارج می شوند.

وی در ادامه افزود : شهرداری منطقه پنج در سه ماه اخیر با وجود شرایط نامساعد جوی با روحیه ای جهادی این پروژه را اجرا کرده است.

میرعلی اصغر نساج شهردار منطقه ۵ کلانشهر تبریز در این جلسه با قدردانی از زحمات شبانه روزی معاونت فنی و عمرانی منطقه و همچنین پشتیبانی معاونت خدمات شهری و اجرایی و اداری، مالی گفت: تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر(عج) بزودی قابل بهره برداری خواهد بود.

شهردار منطقه همچنین اظهار داشت: عملیات زیباسازی و آماده سازی رمپ ولوپ ها برای کاشت فضای سبز بزودی انجام می شود.


منبع: شهریار نیوز


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر