شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398     |     کد : 2618

مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک:

یکی از موفق ترین و بهترین پروژه های منطقه یک اجرای طرح بهسازی و بازسازی شهری است

مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه بررسی عملکرد بودجه عمرانی منطقه یک از موفقیت آمیز بودن طرح اجرایی بهسازی و بازسازی شهری در این منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس اسحقی که به همراه  مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در منطقه یک حضور یافتند از روند پروژه های عمرانی منطقه یک چشم‌انداز آن مطلع شده و گزارشات کاملی از اجرای پروژه ها توسط شهردار منطقه آقای مهندس پاک نهاد و معاون فنی و عمرانی آقای مهندس نصرا... پور ارائه گردید.
 اسحقی در این جلسه اعلام داشت: نتایج تحقیقات جامع نشان داده است که بافت های فرسوده از نظر اجتماعی و اقتصادی دارای مشکلات عدیده ای برای ساکنین و همچنین برای مسئولین شهری است لیکن با تدوین برنامه های صحیح جهت نوسازی و بهسازی این نوع بافت ها نه تنها به حل مشکلات منجر خواهد شد بلکه فرصتی مناسب برای توسعه پایدار شهری در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی خواهد گردید.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز افزود: در همین راستا شهرداری منطقه یک گام های موثری برداشته و پروژه‌های مهمی را آغاز و به انجام رسانده است که از آن جمله می‌توان به اصلاح پیاده‌روها ،  اصلاح هندسی،احداث پارکها، اصلاح جوبها و همچنین داخل مهران رود که دارای اهمیت بسزایی می باشند اشاره نمود که باعث ایجاد زیبایی و روان سازی تردد و آرام سازی محیط شده است.
وی گفت: این اقدامات می تواند ارزش افزوده ایجاد نموده و فرهنگ ویژه شهرنشینی را افزایش داده و بر توسعه یافتگی شهر بیافزاید.
شایان ذکر است در این جلسه حاضرین از ابعاد مختلف شهری از اقدامات ویژه شهرداری منطقه یک  در حوزه عمرانی اطلاع یافته و این موارد مورد بررسی قرار گرفتند.


.

.
منبع:  امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر