شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398     |     کد : 2620

توسط اعضا شورای اسلامی شهر تبریز صورت گرفت؛

تجلیل از برگزار کنندگان همایش بین المللی اوراسیا

اعضا شورای اسلامی شهر تبریز از برگزار کنندگان همایش بین المللی اوراسیا تقدیر و تشکر کردند.

در آغاز این جلسه معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و دبیر اجلاس اوراسیا با بیان اینکه این همایش بدون هیچ هزینه اضافی، در یک حرکت جمعی و همکاری بین بخشی برگزار شد، گفت: این همایش طی ۱۲ روز و با بهترین کیفیت ممکن برپا شد.
 
محمد حسین اسحقی اظهار داشت: این همایش در عرصه های مختلف جهانی موجب شناخته شدن شهر تبریز شده است.
وی تاکید کرد: در این زمینه باید اقدامات بسیاری در شهر تبریز اتفاق افتاده و بیش از پیش موجب شناخته شدن این شهر تاریخی شود.
اسحقی  اضافه کرد: افزایش ارتباط و همکاری با اساتید فن و دانشمندان در این حوزه نیز باید در دستور کار قرار گیرد.
سعید نیکوخصلت  عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در ادامه ضمن تقدیر از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و  فعالیت های صورت گرفته در ارتباط با برگزاری این همایش گفت: تاثیرات این حرکت ارزشمند در آینده مشهود خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به موفیقت های شهرداری تبریز در زمینه های مختلف ادامه داد: یکی از این موفقیت ها که اخیرا برای چندمین بار متوالی اتفاق افتاده است، دریافت جایزه خشت طلایی توسط معاونت شهرسازی شهرداری تبریز است.
 
شهردار تبریز نیز با بیان اینکه شاخص های زیادی در شهر تبریز وجود دارد که می تواند در دنیا طرح موضوع کند و در مجامع جهانی مطرح شود گفت: شهر تبریز پتانسل بالایی برای مطرح شدن در مجامع جهانی را دارد اما جای خالی آن بسیار مشهود است.
ایرج شهین باهر با اشاره به اجرای موفق همایش بین الملی اوراسیا در تبریز، اظهار کرد: کسانی که در این همایش دست اندرکار بودند، دلشان برای تبریز می تپد و با علاقه و جان و دل برای شهر کار کردند که این کارشان قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه بخش مهم کار، حسن نیت و کار کردن برای تبریز است، گفت: ما برای تبریز و برای شهروندان تلاش می کنیم و در نهایت اهمیتی ندارد که خروجی کار به نام چه نهادی ثبت شود.
ایرج شهین باهر حضور و فعالیت جوانان را در برگزاری موفق همایش اوراسیا مهم و قابل تقدیر دانست و گفت: این همایش شاید نواقصی داشت اما در حد بسیار خوبی برگزار شد و جای تقدیر دارد. در خروجی چنین همایش هایی باید بحث آسیب شناسی نیز جدی گرفته شود و نقاط ضعف بررسی و رفع شده و اثرات آن در جامعه دیده شود.
 شهردار تبریز دریافت جایزه جهانی "خشت طلایی" را ناشی از توان علمی بالای متخصصان تبریزی دانست و گفت: در این مسابقه، طرح هایی از ۵۰۰ شهر، شامل ۳۰۰ شهر خارجی و ۲۰۰ شهر داخلی شرکت داده شده بودند که طرح ارائه شده از طرف معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با عنوان "حیات مدنی در حیاط شهری" حائز دریافت جایزه جهانی شد.
شهردار تبریز ادامه داد: این جایزه جهانی نشان می دهد که تبریز در حوزه های مختلفی حرف های زیادی برای گفتن دارد و من اعتقاد دارم که ما در هر پنج محور جایزه جهانی خشت طلایی می توانستیم برنده باشیم.
اکبرنژاد عضو شورای اسلامی شهر  نیز ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری همایش اوراسیا به استفاده از تجربیات اساتید و دانش نخبگان تاکید کرد.
گفتنی است: در این مراسم از آقایان: رسول موسایی- محمدحسین اسحقی- سعید نیکو خصلت- سعید حاجی زاده- مهدی صحت خواه- مسعود بهاورنیا- فرزین سعیدی-بهزاد جهانی - آرش سهرابی - غلامرضا عندلیب- سید فرهاد میر فخرایی- صمد دهقان- وحید شاهوردی-- حمیدرضا عزیزی - امیر کوین- نوروزی و عطا سلطانی تقدیر بعمل آمد.
 
 
منبع: روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز
 


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر