شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : شنبه 18 آبان 1398     |     کد : 2622

جلسه بررسی بودجه عمرانی و پروژه های شهرداری منطقه دو تبریز برگزار شد

با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، جلسه بررسی بودجه عمرانی و پروژه های منطقه دو برگزار شد...

با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، جلسه بررسی بودجه عمرانی و پروژه های منطقه دو برگزار شد.

با حضور محمدحسین اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مدیران و  کارشناسان حوزه عمران، باقر خوشنواز شهردار و معاونین و مدیران ارشد منطقه دو، بودجه عمرانی و پروژه های مصوب سال 98 این شهرداری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس اسحقی ضمن تشکر از روند اجرای پروژه های عمرانی این منطقه و رفع نواقصات قبلی و ارائه گزارش جامع و شفاف از فعالیت های عمرانی منطقه دو، از این شهرداری بعنوان منطقه روتین نام برده و از زحمات شهردار و مجموعه همکاران وی، قدردانی کرد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، با تاکید به جلب رضایت شهروندان در راستای جلب رضایت خداوند متعال گفت: کارکردن با شعور بهتر و کاراتر از فعالیت با شعار است، پس در راستای جلب رضایت شهروندان گام برداریم چرا که فعالیتی دارای کیفیت و نتیجه مثبت خواهد بود که با نیت خدمت به خلق خدا و با هدف انجام وظیفه اخلاقی و انسانی به انجام رسد.
وی با عنوان اینکه تحویل صورت وضعیت و اسناد مناقصه ها باید در اسرع وقت و با اشرافیت کامل و در صورت نیاز با صدور اخطار به پیمانکاران خاطی انجام گیرد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سهولت عبور و مرور شهروندان از معابر از اهم درخواست های آنان محسوب می شود، ارائه خدمات عمومی به آنان از قبیل اجرای آسفالت مسیرها و انجام لکه گیری معابر باید در تمامی محلات سطح حوزه منطقه، بطور یکسان توزیع شود.
اسحقی در بودجه بندی سال آتی از شهردار منطقه دو خواست افزایش تعداد پارک های محله ای و زمین چمن مصنوعی، بهسازی و ایمن سازی هرچه بیشتر معابر، رفع زوائد بصری را بیش از پیش لحاظ نمایند.
 بنابه این گزارش در ابتدای این جلسه در خصوص پروژه های عمرانی این منطقه از قبیل باکس گذاری مهرانه رود و دروازه تهران، کانال های ساری زمی و سهند، پل همسان کابلی و رمپ اتصالی توانیر به جاده ائل گلی و... و همچنین چگونگی هزینه کرد بودجه عمرانی سال 98 شهرداری منطقه دو توضیحاتی ارائه گردید.
در خاتمه جلسه بررسی بودجه عمرانی منطقه دو، باقر خوشنواز از حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و ارائه نکته نظرات مفید وی، از ایشان قدردانی کرد.

 
منبع: روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز


حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر