شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : شنبه 3 اسفند 1398     |     کد : 2650

در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز مورد بررسی قرار گرفت؛

طرح تکمیلی پروژه اتوبان ولایت

به گزارش سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز که با حضور اعضای کمیته فنی و مشاوران پروژه اتوبان ولایت به ریاست معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز تشکیل شد موضوع طرح تکمیلی پروژه اتوبان ولایت مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس منیری فر جانشین معاون فنی و عمرانی توضیحاتی را در خصوص پروژه بزرگراه اتوبان ولایت ارائه نمود و گفت: با اجرای این پروژه دسترسی آسان از غرب به شرق تبریز با قابلیت پدافندی در مواقع بحرانی جهت تخلیه شهر صورت می گیرد.
 وی همچنین افزود: با اجرای این طرح  بار ترافیکی در گلوگاههای ورودی و خروجی شهر روان شده و ترافیک دروازه اهر نیز بعنوان پرترافیک ترین دروازه ی ورودی تبریز روان  خواهد شد.
در تداوم جلسه مشاو طرح نیز مواردی برگرفته از اهداف پروژه بزرگراه ولایت، وضعیت موجود خروجی های شرق تبریزو بزرگراه ولایت، نقاط جمعیتی و ارتباط آنها با بزرگراه ولایت،طرح جامع مصوب کلانشهر تبریز، بررسی شرایط موجود بر اساس کریدور مصوب طرح جامع، جمع بندی مشکلات کریدور طرح جامع، آلترناتیو های طرح جدید، مهندسی ارزش و مقایسه فنی و اقتصادی طرح ها را ارائه نمود.
در پایان جلسه دیگر اعضای کمیته نیز به بحث و بررسی در خصوص طرح مزبور پرداختند و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ گردید.حمیدرضا رضاپور
 
 اسلایدر