شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : دوشنبه 11 فروردين 1399     |     کد : 2654

اولین جلسه شورای معاونین فنی و عمرانی شهرداری تبریز در سال جدید تشکیل شد

اولین جلسه شورای معاونین فنی و عمرانی شهرداری تبریز در سال جدید با حضور مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری مرکز و معاونین عمرانی مناطق دهگانه شهرداری تبریز وسازمان عمران در محل اتاق جلسه شهرداری تبریز برگزار شد .

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و توصیه به حفظ نشاط اجتماعی و اعتدال در مقابله با بیماری شایع خاطر نشان کرد: شهرداری سازمانی خدمات رسان بوده و از این رو مستلزم ادامه فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان میباشد بنابراین وی بر لزوم رعایت اصول بهداشتی اعلامی تاکید نمود.
مهندس محمد حسین اسحقی در ادامه جلسه ضمن تاکید بر لزوم تعریف پروژه های شاخص اعلام کرد هدف معاونت فنی و عمرانی تبریز در سال جدید انجام پروژه های شاخص و بزرگ بوده و ساماندهی وضعیت آسفالت معابر نیز یکی از اصلی ترین فعالیت های این معاونت خواهد بود.
مهندس اسحقی همچنین به در نظر گرفتن ارتقا نشاط اجتماعی در تعریف و اجرای پروژه های اجتماعی تاکید نمود و افزود: درتعریف پروژه ها باید مسائل اجتماعی آن از قبیل ترافیک،ایجاد نازیبایی های بصری و ... که موجب کاهش آرامش و نشاط اجتماعی باشد پرهیز گردد.
وی مجددا ضمن یادآوری مسئولیت معاونین فنی و عمرانی مناطق بر انجام وظایف محوله به عنوان ناظرین عالی پروژه ها بر لزوم نظارت مستمر اجرای آسفالت کارگاه های امانی توسط دستگاه نظارت عمرانی مناطق تاکید کرد.
وی گفت: بدلیل ضرورت تسریع آسفالت ریزی با توجه به شرایط معابر ضمن ابلاغ اولویتهای جدید سال ۹۹ به مناطق و سازمان عمران شهرداری تبریز نسبت به شروع اصولی اجرای پروژههای آسفالت اقدام گردد.تا از اتلاف وقت در عملیات آسفالت ریزی جلوگیری شود .
معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در بخش دیگری از سخنان خود توجه معاونین مناطق را به بخش  زیباسازی شهری فراخواند و بر اولویت قرار دادن ایجاد زیرساخت های فضای سبز، توجه به ایجاد مبلمان شهری استاندارد، اجرای عملیات لکه گیری آسفالت و زدودن نازیبایی ها در معابر اصلی سطح شهر تاکید کرد.
مهندس اسحقی همچنین بر لزوم تعمیر مجدد نرده های زیر پلهای عابر پیاده جهت حفظ ایمنی شهروندان و عدم امکان عبور پیاده از زیر پلها تاکید کرد.
وی در تداوم جلسه ضمن یادآوری احتمال خطر سیلاب  به لزوم تکمیل کانالهای مورد نیاز و همچنین لایروبی کانالهای موجود در راستای جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از سیلاب تاکید نمود.
در ادامه معاونین عمرانی مناطق پیشنهاد و نقطه نظرات خود را بیان داشتند. و در پایان این جلسه تصمیمات و جمع بندی های لازم در خصوص موارد مطروحه اتخاذ گردید.

 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر