شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399     |     کد : 2655

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز مطرح کرد:

​​​​​​​اولویت معاونت فنی و عمرانی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است/ ۳۵۰ هزار تن در سال جاری آسفالت ریزی می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: اولویت معاونت عمرانی شهرداری تبریز در سال ۹۹، تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری است که از سال های گذشته باقی مانده ‌اند.

به گزارش سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به نقل از  شهریارنیوز، محمد حسین اسحقی در اولین جلسه عمرانی سال جدید با مدیران شهرداری و شهرداران مناطق ۱۰گانه تبریز، با اعلام مطلب فوق افزود: امسال بودجه عمرانی خوبی پیش‌بینی شده است و امیدواریم با همکاری همدیگر، عملکرد قابل قبولی به مردم ارائه دهیم تا بتوانیم موجبات جلب رضایت شهروندان عزیز را فراهم کنیم.

او ادامه داد: عملکرد ما هم به لحاظ تحقق بودجه و هم انجام پروژه‌های عمرانی در سال گذشته نشان داد که پتانسیل انجام هر پروژه‌ای را داریم.

معاون عمرانی شهردار تبریز با اشاره به بحث آسفالت‌ریزی در معابر شهری اظهار کرد: در بحث آسفالت  ما عملکرد چشمگیری داشتیم و بیش از آنچه که مصوب کرده بودیم، یعنی ۲۲۰ هزار تن آسفال‌ریزی داشتیم که به نسبت سال ۹۷ ، ۸۰ درصد افزایش داشت.

او تأکید کرد: در سال جاری نیز برنامه ریزی ما انجام ۳۵۰ هزار تن آسفالت‌ریزی در معابر شهری است که که در مناطق مختلف با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز صورت می‌گیرد.

اسحقی، احداث کانال‌های دفع آب‌های سطحی، احداث پارک‌های محله‌ای با محوریت حفظ فضای سبز کف‌سازی و سیستم آبیاری، پیاده‌روسازی، تعویض جداول در معابر اصلی و مناطق خاص و بازارچه‌های محله‌ای را از جزو پروژه‌های اساسی  معاونت عمرانی در سال ۹۹ معرفی کرده و افزود: علاوه بر این موارد در مناطق دهگانه شهرداری تبریز نیز پروژه‌های بزرگ عمرانی همچون تقاطع‌های غیرهمسطح، تملک باغات تبریز، احداث  و تکمیل مرکز دفن پسماندهای شهری را نیز در دستور کار داریم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر