شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399     |     کد : 2656

شهردار تبریز در جلسه مدیران شهرداری عنوان کرد:

​​​​​​​سال ۹۹ برای شهرداری تبریز، سالی عمرانی است

شهردار تبریز گفت: سال ۹۹ برای مجموعه شهرداری تبریز سالی عمرانی است و تلاش می کنیم پروژه‌های نیمه‌تمام و جدید پیش‌بینی شده در بودجه مصوب را به سرانجام برسانیم.

به گزارش سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به نقل از شهریارنیوز، ایرج شهین باهر دیروز در جلسه عمرانی با شهرداران مناطق، افزود: امسال با توجه به پرداخت و تسویه حساب تمامی بدهی های بانکی مربوط به سالهای گذشته، بهانه‌ای برای تعلل در اجرای پروژه های عمرانی نداریم، چرا که بودجه‌ عمرانی نیز بر اساس توان و ظرفیت مناطق بسته شده و مشکلی در تامین منابع مالی مورد نیاز نیست.
او با اشاره به پیگیری پروژه‌های شهری در مناطق ۱۰گانه نیز خاطرنشان کرد: هر روز آخرین وضعیت تک‌تک پروژه‌ها را پیگیری می کنم و شهرداران مناطق نیز تامین اعتبار مالی و انجام عملیات اجرایی آن ها را به جد پیگیر باشند.
او ادامه داد: با توجه با کاهش تردد مردم در خیابانهای شهر، این روزها بهترین فرصت برای مجموعه شهرداری است تا پروژه‌های عمرانی خود، اعم از آسفالت‌ریزی خیابان‌ها و نیز پروژه‌های شهری را در این مقطع زمانی انجام دهند.
ایرج شهین باهر افزود: در واقع سال ۹۹ زحمات دو، سه سال اخیر مدیریت کنونی شهری تبریز به بهره برداری می رسد و امسال باید زحمات چند ساله خود در مجموعه شهرداری تبریز را با بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی به نتیجه برسانیم، چرا که در سالهای گذشته درگیر پرداخت بدهی ها و رفع مشکلات مالی و آشفتگی اداری و نیز ساماندهی قراردادها، تعهدات مشکل دار و اعتماد سازی مردم بوده ایم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر