شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : دوشنبه 15 ارديبهشت 1399     |     کد : 2659

تشکیل کمیته راهبردی پروژه پارک بزرگ تبریز

 اولین جلسه کمیته راهبردی پروژه پارک بزرگ تبریز با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و اعضای این کمیته برگزار شد.


معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز مهندس محمد حسین اسحقی در این جلسه ضمن معرفی اعضای کمیته راهبردی گفت: با عنایت به اهمیت و اولویت پروژه پارک بزرگ تبریز این معاونت بنا به دستور شهردار تبریز نسبت به تشکیل کمیته راهبری با ترکیبی از ارگان های مختلف مرتبط اقدام نموده است.
وی افزود: این کمیته با همکاری اعضاء و بر اساس وظایف تخصصی هر حوزه از طریق برگزاری جلسات منظم حداکثر تلاش را برای پیشبرد بهینه پروژه پارک بزرگ تبریز به عمل خواهد آورد.
وی تعیین و تصویب سیاست های پیشبرد پروژه در ابعاد مختلف را از دیگر وظائف کمیته مزبور برشمرد.
مهندس اسحقی در ادامه بیان کرد: اهم وظایف کمیته راهبردی پارک بزرگ تبریز بررسی و تصویب سیاست‌های پیشبرد پروژه در ابعاد مختلف فنی و اجرایی، مالی، تکنولوژی و …  و بررسی و تصویب شیوه های اجرایی پروژه و سازماندهی و ساختار پروژه بر اساس پیشنهاد اعضای کمیته یا مجری طرح می باشد.
در ادامه جلسه پس از ارائه توضیحات نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء ( مجری پروژه) در خصوص روند طی شده در نحوه انتخاب مشاورین حوزه های آب، شهرسازی و نیز مشاور هماهنگ کننده، هر یک از مشاورین منتخب مذکور نقطه نظرات خود در حوزه های تخصصی مربوطه را ارائه و نهایتا با توجه به طرح و بررسی اعضاء هیئت راهبردی پارک بزرگ مشاورین منتخب تایید و مورد تصویب اعضاء قرار گرفتند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر