شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399     |     کد : 2661

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز خبر داد:

عملیات اجرایی پروژه‌های کلان ترافیکی در سطح شهر آغاز می‌شود/تشکیل کمیته مدیریتی و مالی پروژه‌ها

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز از آغاز پروژه‌های کلان ترافیکی در سطح شهر خبر داده و گفت: پیرو بودجه مصوب شورای شهر تبریز که انجام پروژه‌های کلان ترافیکی را بر عهده ما گذاشته‌اند، روگذرهای تقاطع ارتش، پل پارکینگ عون‌بن‌علی و پل برگردان تکمیلی نصربه زودی عملیات اجرایی خود را آغاز می‌کنند.

 محمدحسین اسحقی در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی پروژه ترافیکی روگذر تقاطع ارتش، پروژه پل پارکینگ عون‌بن‌علی و پروژه ترافیکی دوربرگردان تکمیلی نصر، با مشخص شدن پیمانکارو تجهیز کارگاه‌ها، به زودی شروع می‌شود.

اسحقی

او ادامه داد: پروژه‌های روگذر شهید ناصر مقدم در کمربندی میانی و روگذر تقاطع رسالت با دیزل آباد و همچنین روگذرهای تکمیلی پروژه تبادل شهید فهمیده، مراحل پایانی تعیین پیمانکار را می‌گذرانند که پس از آن عملیات اجرایی آنها نیز شروع می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار از توجیه پیمانکاران و دستگاه های نظارتی برای برنامه‌ریزی دقیق اجرای این پروژه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: پروژه‌های فوق تأثیر فوق العاده ای در کاهش بار ترافیکی خیابان‌های اصلی شهر و سهولت تردد شهروندان در این مناطق را دارند و طبیعتا  ممکن است مشکلاتی برای عبور و مرور شهروندان نیز ایجاد کنند که در این راستا از پیمانکاران و دستگاه‌های نظارتی خواسته‌ایم برنامه‌ریزی دقیقی برای اجرای پروژه و اتمام به موقع آن طراحی کنند.

او یادآور شد: پیشاپیش از بابت مشکلاتی که در اجرای این پروژه‌ها به شهروندان پیش می‌آید، عذرخواهی کرده و امیدواریم که این زحمات و صبر شهروندان، به آسایش و راحتی آنها بیانجامد.

اسحقی در پایان سخنان خود از تدبیر شهردار تبریز برای حمایت مالی و مدیریتی پروژه‌های فوق نیز خبر داده و تأکید کرد: شهردار تبریز پشتیبانی مدیریتی و مالی پروژه‌ها و اتمام به موقع و دقیق آنها را در دستور کار قرار داده و کمیته‌ای تحت عنوان کمیته پیگیری فنی و مدیریتی پروژه‌های کلان شهرداری تبریز که متشکل از مدیران عمرانی، فنی و دیگر حوزه ها است تشکیل داده است که جلسات این کمیته در محل پروژه‌ها تشکیل می شود.

او تأکید کرد: این پروژه‌ها همگی مصوب شورای شهر بوده و تمامی مراحل استصوابی خود را گذرانده‌اند و علی‌رغم شرایط مالی شهرداری و رکود ساخت و ساز امسال،  تصمیم به مدیریت پروژه های اساسی شهر گرفته‌ایم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر