شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : چهارشنبه 1 مرداد 1399     |     کد : 2665

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز مطرح کرد:

عمده مشکلات مسیر بی‌آرتی برطرف شده است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: ۷۰ درصد معضلات مسیر بی‌آرتی که شامل ساماندهی ایستگاه‌ها نیز است، حل شده و تلاش معاونت فنی و عمرانی حل همه مشکلات مربوط است.

به گزارش سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به نقل ازشهریارنیوز، محمدحسین اسحقی در جلسه کمیته فنی بررسی مطالعات مسیر بی‌آر ‌تی با بیان مطلب فوق افزود: مشاور پروژه برای به‌سازی مسیر بی‌آرتی چندین  تکنولوژی و روش جدید ارائه کرده که بعد از بررسی توسط اعضای کمیته، مقرر شد با مطالعات بیشتر طرح های ارائه شده را طی آزمایش هایی بررسی کرده و بعد از تایید در مسیرهای بی آر تی انجام شود.

اسحقی

او ادامه داد: پیشنهاد کردیم که مشکلات هر بخش از مسیر به صورت جداگانه بررسی شده و در اختیار سازمان عمران قرار گیرد تا نسبت به جذب پیمانکار مربوط اقدام شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری با اشاره به فرمول نگهداری مسیر بی‌آرتی نیز گفت: فرمول نگهداری مسیر بی‌آر تی مهمتر از احداث آن است، چرا که از این مسیر به صورت مداوم استفاده می‌شود و مدیران مناطق و عوامل اجرایی دقت کنند که در زمستان نمک پاشی در این مسیر صورت نگیرد.

او خاطرنشان کرد: هر تکنولوژی و فناوری جدید هم در این مسیر به کار گرفته شود، نمک پاشی آن را از بین می برد و اگر ضروری باشد، می‌توانیم از برف‌روب استفاده کنیم.

مسیر بی‌آرتی تبریز به منظور کاهش ترافیک شهری، آلودگی هوا و سرعت تردد شهروندان در سطح شهر، در سال ۱۳۸۷ به بهره‌برداری رسیده که از بعد تهران، دومین مسیر بی‌آرتی کشور با ۱۶ کیلومتر طول و ۶۱ ایستگاه اتوبوس از شرق تا غرب تبریز کشیده شده است.PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر