شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399     |     کد : 2666

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در جلسه شورای معاونین مطرح کرد:

لزوم عدالت در مناطق مختلف شهری اعم از برخوردار و کم برخوردار

معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز در جلسه شورای معاونین که با حضور مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و معاونین عمرانی مناطق دهگانه شهرداری به همراه مسئولین آسفالت و ناظرین مناطق برگزار شد به لزوم عدالت در مناطق مختلف شهری اعم از برخوردار و کم برخوردار تاکید کرده و اظهار داشت : برای به ثمر رساندن اهداف سازمانی نیازمند برنامه آینده نگر، هدفمند و همه جانبه هستیم. با توجه به اینکه آموزش مهمترین رکن توسعه در ابعاد فردی و تعالی سازمانی است کارشناسان معاونت های عمرانی در تمامی مناطق بایستی به صورت مداوم در کنار آموزش های کلاسی، آموزش های کارگاهی ببینند.

مهندس محمد حسین اسحقی در جلسه شورای معاونین بر مواردی از قبیل تحقق 350 هزار تن آسفالت، ارایه گزارشات مرتب هفتگی، ، ارتقاء کیفیت راه ها و آسفالت، آموزش های کارگاهی ، بهسازی معابر... نکاتی را مورد توجه قرار داده و مطرح نمود.                                                                                                      
مهندس محمد حسین اسحقی توجه همه جانبه معاونین را در اجرای پروژه ها خواستار شد و اضافه کرد : ایجاد دقت در پروژه های در کنار تلاش برای ارتقاء کیفی و تامین ایمنی در اجرای پروژه های عمرانی از عوامل کارساز بوده
که این مهم در سایه تلاش و برنامه ریزی های دقیق محقق خواهد شد. 
وی همچنین در ادامه آسفالت را موضوع بسیار مهمی دانست و با اشاره به فعالیت و برنامه ریزی های اخیری که در خصوص آسفالت ریزی انجام شده تصریح کرد: باید تمامی مناطق تلاش کنند تا با پیگیری اهداف تعریف شده نهضت آسفالت را با حفظ کیفیت محقق نمایند و در این راستا تمامی مناطق مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در صورت کم کاری در این زمنینه تذکر های کتبی داده خواهد شد.              
در ادامه معاونین عمرانی مناطق پیشنهاد و نقطه نظرات خود را بیان داشتند. و در پایان این جلسه مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تصمیمات و جمع بندی های لازم را در خصوص موارد مطرحه انجام دادند .


 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر