شهردار و معاون
 


 
   

 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 کانال ها
 
 سایت
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1399     |     کد : 2667

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز برگزار شد

اجرایی نمودن پروژه مرمت و بهسازی ساختمان و دیواره های محوطه عمارت شهرداری تبریز

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه هشت، مدیران حوزه معاونت عمرانی شهرداری تبریز، معاون عمرانی منطقه هشت و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

جلسه هماهنگی عملکرد عمرانی شهرداری منطقه هشت تبریز با حضور معاون فنی‌و‌عمرانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه هشت، مدیران حوزه معاونت عمرانی شهرداری تبریز، معاون عمرانی منطقه هشت و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
مهندس اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه  از شهرداری منطقه هشت به عنوان ویترین شهر تبریز یاد نموده و عنوان داشت: شهرداری منطقه هشت به دلیل واقع شدن در محدوده مرکزی و تاریخی شهر، از اهمیت بسزایی برای شهرداری برخوردار بوده و که رسیدگی به پروژه های مصوب و پیگیری برنامه های آتی باید در راس کار های اجرایی شهرداری قرار گیرد.


مهندس محمد حسین اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه، ضمن تشکر از تلاش های همکاران معاونت فنی و عمرانی خواستار اجرایی نمودن پروژه مرمت و بهسازی ساختمان و دیواره های محوطه عمارت شهرداری تبریز شد. مهندس اسحقی همچنین : بر اجرای پروژه های کفسازی کوچه های شفائیه و پاساژ، نگهداری و نحوه بهره برداری از خانه های تاریخی تملک و مرمت شده توسط شهرداری تبریز تاکید نموده و خواستار اهتمام بیشتر در خصوص بحث بهسازی معابر با توجه به بافت تاریخی و فرهنگی منطقه گردید. وی، با تاکید بر ارتقا سطح ایمنی در پروژه های عمرانی منطقه  تصریح کرد: ایمن سازی محیط کار، ترمیم و اجرای نرده های زیر پل های عابر پیاده و  نرده های تخریب شده در راستای کاهش تلفات و خسارات جانی و مالی مورد اهتمام مسئولین عمرانی شهر قرار گیرد.
 مهندس اسحقی در ادامه پروژه آسفالت منطقه را از مهم ترین پروژه های این منطقه عنوان نمود و افزود امیدواریم امسال با توجه به چشم انداز 350 هزار تنی همکاران تمام اهتمام خود را به کار گیرند تا ضمن تامین رضایت شهروندان، بتوانیم از لحاظ کیفی نیز در بخش تولید و پخش آن موفق عمل نماییم و شاهد بالا رفتن طول عمر آسفالت اجرا شده باشیم.

وی همچنین اهمیت بهداشت عمومی و دقت در حفظ سلامت جامعه از شاخصه های مهم رفاهی و پیشرفت شهر برشمرد و تاکید نمود : ترمیم سرویس های بهداشتی و نگهداری از ابنیه مذکور باید در اولویت برنامه های منطقه قرار گیرد.

در این جلسه  در ادامه بر مواردی از قبیل  اجرایی نمودن پروژه های مصوّب بودجه سال جاری، کفسازی پروژه میدان چایی ، پروژه های اصلاحات هندسی ، اجرای پروژه های فضای سبز و پارک های محله ای ، توسعه شبکه آب خام و سایر زیر ساخت های لازم نکاتی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.  شایان ذکر است؛ در این جلسه علی مدبر شهردار منطقه هشت و معاونت فنی و عمرانی منطقه هشت گزارشاتی در خصوص پروژه های مد نظر آتی منطقه ارائه داده و اقدام به تشریح پروژه های عمرانی منطقه و جزئیات آن شدند.  


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر