شهردار و معاون 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : جمعه 24 تير 1401     |     کد : 2870

جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در بازدیداز پروژه های تقاطع غیر همسطح تاکید کرد:

پروژه‌های عمرانی باید مطابق برنامه زمان‌بندی ارائه شده تقدیم شهروندان شوند

جانشین معاون فنی و عمرانی  در بازدید از پروژه‌های تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی، شهید فروزنده و شهید فهمیده به همراه مدیرکل عمرانی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: بنا به مطالبه جدی شهروندان و تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز ضروری است پروژه‌هایی که نصب روز شمار شده اند مطابق برنامه زمان‌بندی  در موعد مقرر به بهره‌برداری برسند.

به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز سامان احمدزاده جانشین معاون فنی و عمرانی صبح امروز جمعه در بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی (ارتش) با همراهی مدیر عامل سازمان عمران اظهار داشت: احداث پروژه شهید فلاحی گره قابل توجهی از ترافیک منطقه را باز خواهد کرد که در حال حاضر این پروژه پس از نصب مرحله سوم عرشه های پل از پیشرفت فیزیکی چشمگیری برخوردار است که امیدمی رود با کمک همکاران سازمان عمران شاهد بهره برداری از آن در آینده ای نزدیک و طبق زمان بندی ارائه شده باشیم .
احمد زاده در دومین بازدید خود با حضور در محل اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فروزنده  با همراهی مدیر عامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان با اشاره به اهمیت کارکرد این پروژه‌ابراز کرد: این پروژه فرامنطقه‌ای در مهمترین مسیر تردد شهروندان و در کمربندی میانی می باشد که در حال حاضر عملیات آرماتوربندی کوله غربی پروژه و شمع گذاری پروژه در حال اجرا می باشد .
وی افزود: این پروژه نیز با توجه به پیشرفت روبه جلو و شتاب در عملیات اجرایی طبق زمانبندی ارائه شده تقدیم شهروندان خواهد شد تا با بهره برداری از آن شاهد کاهش ترافیک شهری  در مسیر کمربندی میانی باشیم .
وی در ادامه با بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فهمیده در جریان روند اجرای این پروژه نیز قرار گرفت و موارد لازم جهت تسریع اجرای پروژه را متذکر و خواستار تسریع در اجرای آن به جهت بهره برداری از آن تا موعد مقرر و طبق زمانبندی شد.
احمدزاده افزود: امیدواریم با بهره برداری هرچه سریع تر از دو پل روگذر میدان شهید فهمیده شاهد دسترسی از شهرک باغمیشه به پاسداران و پاسداران به کوی ولی عصر که یکی از مطالبات شهروندان است باشیم.
 


 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر