شهردار و معاون



 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : سه شنبه 4 مرداد 1401     |     کد : 2880

برگزاری جلسه احصای مشکلات حوزه عمرانی منطقه 10

در جلسه‌ای با حضور جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، چالش‌های حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه 10 تبریز بررسی شد.

به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز به نقل از  امور ارتباطات شهرداری منطقه 10، در آستانه برگزاری دهمین قرار خدمت شهرداری تبریز با حضور سامان احمدزاده جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، مدیران ستادی این معاونت، موسی زارعی شهردار و مدیران منطقه 10 موارد و مشکلات مرتبط با حوزه معاونت فنی و عمرانی و اداره حمل و نقل ترافیک به تفکیک اشاره و راهکارهای لازم برای ساماندهی امور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

احمدزاده در این جلسه با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسات، رفع موانع و مشکلات اجرای پروژه‌های عمرانی منطقه است افزود: به دنبال مشخص شدن جزئیات موارد، ضمن دعوت از نهادهای ذیربط، نسبت به حل موانع اقدام می‌شود.
حفاری‌های بدون هماهنگی برخی نهادهای خدمات رسان و تخریب آسفالت و پیاده‌روها، ، اعتبار ساماندهی گلزار شهدای ستارخان، پروژه اسد گلی ، تهیه خط پروژه و نقشه های اجرایی پروژه مسیرگشایی 45 متری انقلاب، مشکل فاضلاب در برخی محلات سنگفرش نمودن و ساماندهی میدان سامان میدانی، اصلاحات ترافیکی مسیر میدان صاحب الامر و... از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و مقرر شد در دهمین قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه 10
 تصمیم‌گیری‌های لازم به عمل آید.
 













PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر