شهردار و معاون 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : چهارشنبه 5 مرداد 1401     |     کد : 2881

بررسی طرح اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز

لزوم تسریع در اجرای  اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد

پیروجلسه قبلی کمیته فنی و توسعه شهری، طرح اتصال خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد و بررسی نحوه کنترل بخش سازه ای طرح پروژه خیابان محققی شرقی با حضور اعضای کمیته فنی، شهرداران مناطق 2 و 10 و نمایندگان سازمان عمران بررسی شد .

به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز ضمن بیان دستور جلسه توضیحاتی را در خصوص طرح خیابان 24 متری علی بقال به میدان اتحاد ارائه نمود و گفت: مسیر 24 متری علی بقال جز مسیرهای طرح تفضیلی است که اقدامات مربوط به تملک املاک موجود در مسیر و تخریب اعیانی های تملک شده در بخش عمده ای از مسیر انجام شده است.
سامان احمدزاده از ضرورت اتخاذ چند تصمیم در این پروژه مهم شهری خبر داد و عنوان داشت: فازبندی پروژه، تملک هرچه سریعتر املاک باقی مانده، تسریع در اجرایی نمودن طرح اجرای شبکه فاضلاب از جمله موضوعاتی است که باید در این پروژه مد نظر قرار گیرد.
 

احمدزاده ادامه داد: اعتبار عملیاتی نمودن اجرای مسیر مزبور در بودجه مصوب سال جاری در منطقه 2 لحاظ گردیده و سازمان عمران مسئول طراحی و انجام عملیات اجرایی این پروژه تعیین شده است .
وی افزود:اجرای پروژه اتصال مسیر 24 متری علی بقال در راستای  تسهیل عبور و مرور و تامین فضاهای مورد نیاز و همچنین ایجاد مطلوبیت و ارتقای کیفی منطقه است که باید هرچه سریعتر وارد فاز اجرایی شود .
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این جلسه بر ضرورت تسریع اجرایی نمودن پروژه اتصال مسیر 24 متری علی بقال به میدان اتحاد تاکیدکرد و افزود: با توجه به وضعیت منطقه و ضرورت تامین آسایش ساکنین منطقه طرح شبکه فاضلاب این مسیر باید هرچه سریعتر وارد فاز اجرایی شود.
 
روح الله رشیدی افزود: در راستای تسریع اجرایی نمودن اولویت های پروژه مزبور ارائه آلترناتیوهای مختلف می تواند ساز و کار مناسبی جهت تامین نیازهای ضروری در این پروژه باشد.
سپس معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 10 گزارشی از روند تملکات طرح نهایی مسیر 24 متری محدوده علی بقال و پروفیل طولی مصوب در جلسه قبلی و موقعیت ضلع غربی و شرقی مسیر و... ارائه نمود.
.
 
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر