شهردار و معاون 

دکتر یعقوب هوشیار
شهردارکلانشهر تبریز

مهندس سامان احمدزاده
جانشین معاون فنی و عمرانی 


 
 
 منوی اصلی
 
 بنر سرویس
 
 kanal
 
 پرسش شهروند، پاسخ شهردار
 
 
 
 INESTA
 
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1401     |     کد : 2885

جانشین معاون فني عمراني شهرداري تبریز خبرداد

نصب روز شماراینبار در پروژه های ساختمان اداري منطقه5 و بازارچه میوه و تره بار مرزداران

جانشین معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز در بازدید خود به همراه شهردار و معاون عمرانی منطقه پنج از مراحل ساخت ساختمان اداری شهرداری منطقه5 و بازارچه میوه وتره بارمرزداران خواستار ارائه برنامه زمانبندی در جهت نصب روز شمار در این پروژه ها شد.

به دنبال دستورشهردارمحترم کلانشهر تبریز مبنی برنصب روزشمار جهت تسریع اتمام پروژه های مذبور جانشنین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز با حضور در محل اجرای پروژه ها در جریان آخرین اقدامات آنها قرار گرفت و بر تسریع نصب روزشمار در این پروژه ها تاکید کرد.
دراین بازدید چند ساعته میزان پیشرفت فیزیکی اجرای بخش های مختلف پروژه ساختمان اداری منطقه 5 مورد بازبینی قرارگرفت.
جانشین معاون فني و عمراني شهرداري در این بازدید اظهار داشت: با نصب آخرین سقف سازه ای در این پروژه شاهد پیشرفت 40 درصدی در این پروژه  هستیم.
سامان احمدزاده رضايت شهروندان را سرفصل اصلي برنامه هاي كاري اين منطقه دانست و احداث اين ساختمان را در راستاي تحقق اين امر عنوان كرد.
احمدزاده در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت: ساختمان اداری منطقه پنج دارای 6 طبقه سازه ای شامل همکف و 5 طبقه می باشد که هر طبقه به متراژ1200 مترمربع و عرصه کل پروژه 7000 مترمربع شامل قسمت اداری وآمفی تئاتر می باشد.
وی دربازدید از بازارچه محلی مرزداران نیز با تاکید بر تسریع اتمام این پروژه گفت: ایجاد بازارچه های محلی با هدف عرضه مستقیم، دسترسی و رفاه شهروندان می باشد و در این مجموعه نیز غرفه های ارایه مستقیم میوه و تره بار پیش بینی شده که عرضه مستقیم آنها، ضمن رفع نیاز ساکنان شهرک مرزداران، از دستفروشی و ایجاد سد معبر نیز جلوگیری می کند.
یادآور می شود، بازارچه محلی مرزداران با ۵۰ متر طول و ۲۷ متر دهانه به ارتفاع مفید 4 متر احداث می شود و با نصب روز شمار در این پروژه امید می رود در آینده ای نزدیک مورد بهره برداری قرار گیرد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر